Jarní soutěž se značkou Linola

linola_pavlina
23. bře 2015

Milé maminky a tatínci,
jaro je od pátku tady a Lino - maskot značky Linola si ho už taky užívá 🙂.
Proto jsme na toto téma pro vás připravili jarní foto-soutěž 🙂.
Najdete ve svých fotoalbech veselé jarní fotky? Jesli ne, tak vyrazte na procházku i s foťákem nebo mobilem.....

Pro inspiraci přidávám jednu vlastní fotku - nesoutěžní... 😉

Soutěž bude probíhat od teď do 31.3.2015, takže máte čas najít nebo udělat ty nejpěknější snímky.

Po skončení soutěže vybereme 5 nejlepších fotek a výherci získají dárkové balení Linola produktů – Linola Lotion (tělové mléko) + Linola Gesicht - (krém na obličej) a Linola šampon, celkem v hodnotě 780 Kč.

Jak na to:
1. Vytvoř si na svém fotoblogu album s názvem – LINO VÍTÁ JARO (použij přesně tento název alba).

2. Jako první přidej fotku, kterou najdeš zde: https://www.modrykonik.cz/blog/linola_pavlina/a...

3. Odkaz (link) na takto vytvořené album přidej jako příspěvek do tohoto tématu.

4. Do alba přidávej soutěžní jarní fotky.

5. Pět nejpovedenějších (hodnotí Linola team) vyhrávají dárkové balení Linola. Soutěž končí 31.3.2015 o půlnoci 🙂. 1.4. (a nebude to aprílový žertík) oznámíme výherce a budeme se snažit poslat výhry co nejdříve.

Hezké jarní dny!
Pavlína

kalkulantka
30. bře 2015

https://www.modrykonik.cz/blog/kalkulantka/albu... Tak jde čas aneb naše jaro rok za rokem

evusenka
31. bře 2015

Jee, omlouvam se, ja ten muj prvni prispevek nevidela, tak jsem napsala odkaz znovu a ted na mne "vyskocili" oba

ivkakoubkova
1. dub 2015

kdy se můžeme těšit na vyhodnocení? Jsem nedočkavá 🙂

linola_pavlina
autor
1. dub 2015

@ivkakoubkova Ještě dnes to bude, slibuju! Ale je pěkných fotek tolik, že je to fakt těžké.... 🙂
Prosím o trpělivost 🙂

ivkakoubkova
1. dub 2015

@linola_pavlina děkuji, myslím, že se všichni těšíme 🙂

linola_pavlina
autor
1. dub 2015

A je to tady! Máme vítěze jarní soutěže se značkou Linola - Lino vítá jaro!
I když jsme přivítali spíš zimu, tak se nám doufám podařilo navodit trochu jarní atmosféru 😉 .

A věřte mi, že to bylo opravdu mooooc těžké najít 5 nejhezčích fotografií. Do nejužšího výběru jich postoupilo 6 a nebyly jsme schopné některou z nich vyřadit, tak přidáváme ještě jeden balíček do soutěže a vyhlašujeme 6 vítězů 🙂 :
@jusinka
@zimkova
@zuza01
@zanri
@ji_tuli
@ivkakoubkova

Všem výhercům moc gratuluji!
A děkuji všem, které se do soutěže zapojily a přispěly ke trošce jarní nálady tady na Modrém koníkovi.

Prosím všechny vítězky, aby mi poslaly do IP svoji adresu, budeme se snažit výhru poslat ještě během tohoto týdne.
Pavlína

ivkakoubkova
1. dub 2015

jéééé všem gratuluju fotky jsou opravdu povedené 🙂

marketka293
1. dub 2015

Také moc gratuluji výherkyním... krásné fotky, především děti na fotkách..🙂