Mělo vaše děťátko poškrábanou hlavičku? Jak jste to řešily? Poradíme ostatním maminkám?

linola_pavlina
24. bře 2015

Milé maminky,
taky jste řešily rozškrábanou hlavičku vašeho děťátka, protože ho pokožka na hlavě svědila?
Co vám nejvíc pomohlo?

demetritis
24. bře 2015

ahoj používáš olejíček do koupele, a na poškrábaná místa nám nejlíp stejně jako na exem vždy zabral sudocrem , jinak malý se sem tam budí se škrábancem ale přijde mi to normální jen moc aktivní i když spinká, a ten olejíček nám nejvíc seděl hipp ale je to o tom co mimouškovi sedne, hodně štěstí ad to přejde 😉

rerycha
24. bře 2015

Dost na to trpíme,pořád se škrábe,už ne do krve,ale stále.mažu modrou indulónou,je dost mastná a šampón máme robátko.to pomáhá.předtím jsem měla vzorek šampónu linola a ten byl taky super.musím našetřit a tuto kosmetiku koupit.

linola_pavlina
autor
24. bře 2015

@rerycha Linola šampon bude jako výhra v soutěži, tak třeba se štěstí usměje 😀 .
A také budeme mít od dubna pro naše lékárny zajímavou nabídku, tak třeba někde i sníží cenu. Když tak můžu od našich obchodních zástupců zjistit, kde mají šampon levněji. Stačí jen napsat, jaké město mám propátrat 😉

rerycha
24. bře 2015

@linola_pavlina děkuji,snad se poštěstí.jsem z hulína okr.kroměříž.

linola_pavlina
autor
24. bře 2015

@rerycha Tak jsem zjistila, že v Kroměříži v Lékárně u Komenského (Komenského nám. 372/14,
76701 Kroměříž) mají Linola šampon za výhodnější cenu. Nevím teda přesně cenu, ale říkala kloegyně, že mají stabilně nižší. Tak třeba to pomůže. Bohužel přímo v Hulíně žádnou takovou lékárnu nemáme ☹ .

rerycha
24. bře 2015

@linola_pavlina děkuji moc. 🙂

matyrysa
26. bře 2015

Nám pomohl v lékárně namíchaný salicilovy olej (nevím, jestli jsem to napsala správně). Malá na to trpěla skoro půl roku, suchou pokožku hlavy, neustále si to škrábala. Pak paní doktorka předepsala tento podle ní retro lék :D a kupodivu s kombinací šamponu od linoly zabral. Za mě tyhle dva skvělá kombinace

linola_pavlina
autor
26. bře 2015

@matyrysa děkuji 🙂

veri0007
26. bře 2015

Tak s drbáním hlavičky se začínáme potýkat také... Neškrábe se však pořád, ani ne v nepozorované chvíli. Škrábe se jen při jídle. Když dám malé lahvičku s mlíkem do pusy, tak je to jako říct jí tak a těď se škrábej!! Má na hlavičce suchou kůži, kterou si škrábáním olupuje a škrábe se i do krve. Snažíme se jí v tom bránit, ale má ty ručičky všude tak se tomu úplně vyvarovat nedá. Zatím se jí snažím odumřelou kůžičku ve vláskách odstranit hřebínkem a kartáčkem a pak cca půl hoďky před koupáním jí hlavičku masíruji dětským olejíčkem. Zatím nám to pomáhá, uvidíme časem jestli nezkusíme ještě i něco jiného.

katkakiki
31. bře 2015

Problém se škrábaním na hlavičce máme - syn se škrábe hlavně večer. Když použiju šampón Linola, tak ten večer je to OK, ale druhou noc (koupeme ob den) to celé zase rozškrábe. 😠 Má přes den takové šupinky na hlavičce. Zkoušela jsem mazat olejíčkama, ale žádný nám zatím nezabral. ☹

jesjaja
1. dub 2015

Používáme linola šampon a výsledek nulový ☹

linola_pavlina
autor
2. dub 2015

@jesjaja A jak dlouho? Někdy se efekt dostaví až třeba po týdnech používání....

jesjaja
2. dub 2015

@linola_pavlina od narození,což je devět měsíců

linola_pavlina
autor
2. dub 2015

@jesjaja Aha, tak to už bylo dost času ☹. Tak to by zřejmě chtělo návštěvu dermatologa 😒

olcab
3. dub 2015

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,dcerka má AE,ale momentálně v klidovém stavu,před cca měsícem jsme museli použít přípravek proti vším a od té doby,má strašně moc šupinek/lupů ve vlasech,myslíte že by pomohl Linola šampon?Děkuji

linola_pavlina
autor
4. dub 2015

@olcab Dobrý den, myslím, že by mohl pomoct. Od výrobce mám informaci, že výborně funguje v případě tzv. suchých lupů způsobených agresivními šampony. Což přípravky proti vším občas dělají. Vysuší pokožku hlavy a to se projevuje tvorbou suchých šupinek.

olcab
4. dub 2015

@linola_pavlina moc děkuji vyzkoušíme 😉