Kosmetika pro maminku. Řešily jste po porodu?

nika110818
12. dub 2021

Ahoj, prosim, resili jste po porodu kvuli miminku pro sebe nejakou zvlastni kosmetiku? Konkretne sprchovy gel a telove mleko? Cekam prvni miminko a mozna je to blbost, ale napadlo mne, jestli to kvuli miminku netreba nejak resit, napr. parfemaci a podobne. Jestli jste to resili, muzete doporucit nejakou znacku? dekuji a predem se omlouvam, jestli je to blby dotaz. 🙂

meronym
12. dub 2021

@nika110818 Ja jsem resila. Doporucuje se pouzivat alespon docasne neparfemovane pripravky, aby miminko citilo tebe a ne chemii. Koupila jsem si sprchovy gel a telove mleko v DM - jejich znacku.

klovalka
12. dub 2021

nebo alespon 2-3 měsíce po porodu značku neměnit-abys miminko nemátla..

klokanka31
12. dub 2021

@nika110818 Já používala pořád to samé (sprcháč, šampón, mléko...) Jen jsem nepoužívala parfém.

anet_98
12. dub 2021

@nika110818 stejně jako @klokanka31 - nic jsem neměnila a jen se vyhla parfémům a deodorant jen ten kuličkový bez silného pachu

jjasmina
12. dub 2021

Nepoužívala jsem pouze parfém

ondul
12. dub 2021

Myla jsem se ze začátku stejným dětským mýdlem jako mimino, nic jiného jsem nepoužívala. Prsa jsem jen oplachovala vodou.

aneta_v
12. dub 2021

@nika110818 já jsem koupila dedodorant a sprchový gel od Urtekram, deodorant teda k ničemu, sprcháč dobrý. Prsa jsem omývala jen vodou. Dítě se řídí primárně čichem, takže jsem dceru nechtěla mást. Teď v jejích 5 měsících už se máznu klasickým deodorantem s vůní (hurá!)

biciklissie
12. dub 2021

Používám stále to stejne (max si dám jiný sprchac) kvůli atopickemu ekzému, takže jsem nic neměnila. Jedu dokola to stejne - v tehu, po porodu i ted, když má dcera 2,5 roku. Jsou to věci i ruzne parfemovane, telovym mlékem se mazu silnou vrstvou. Holt to ke mě patří a zdravotně bez toho být nemůžu. A myslím, že v pohodě...

drep
13. dub 2021

@aneta_v já se po deodorantu od urtekramu tak příšerně osypala🙈 jinak mám jejich kosmetiku ráda, dětská je jediná, kterou dcera snese, ale deodorant byl teda krok vedle

aneta_v
13. dub 2021

@drep tak to já sice ne, ale měla jsem pocit, že smrdim tak dvakrát tolik 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru