Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Soutěž s Nutrilonem

nutrilon_lucie
30. črc 2013

Milé maminky, budoucnost vašeho děťátka začíná už dnes. Podělte se s námi o to, čím bude vaše děťátko, když vyroste a vyhrajte:

• 1 x roční zásoba mléka Nutrilon *
• 10 x balíček Nutrilon (mléčná kaše Nutrilon Ovocná s černým rybízem + tričko z limitované edice „Máma na jedničku“)

* podle vlastního výběru, vybrat si můžete z výrobků Nutrilon 2, Nutrilon 3, Nutrilon 3 Vanilla, Nutrilon 3 Banana, Nutrilon 4, Nutrilon 4 Vanilla, Nutrilon 5
Jaké jsou podmínky a průběh soutěže?

1. Začínáme v úterý 30.7.2013 o 12:00 hod.

2. Zapojit se může každý tím, že si ve svém fotoblogu vytvoří album s názvem „Soutěž s NUTRILONEM.“

3. Jako titulní fotku vašeho alba vložte jednu fotku Nutrilonu, který najdete v našem fotoblogu: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nutrilon_luc... Tato fotka bude první ve vašem albu.

4. Následně do fóra pod téma „Soutěž s NUTRILONEM“ uložte váš link na váš fotoblog. Tím se zařadíte do soutěže.

5. Do alba vkládejte fotku svého děťátka v situaci, anebo při činnosti, která bude vyjadřovat, čím bude vaše děťátko, až vyroste. Fotek můžete vkládat kolik chcete, vyhrává nejzajímavější fotografie.

6. Soutěž končí 18.8.2013 o půlnoci. Do této doby vložte poslední fotografii.

7. Tým lidí z Nutrilonu vybere výherce hlavní ceny a deset výherců balíčku Nutrilon. Kritériem je nejzajímavější fotografie.

8. Výherci budou zveřejněni dne 26.8.2013 do 12:00 hod, a následně budou kontaktování přes interní poštu.

9. Výhry budou zaslané výhercům do 10 dní od zveřejnění výherců soutěže.

10. Organizátorem soutěže je Nutricia, a.s. Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4.

11. Této soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručení na území České nebo Slovenské republiky. Vstupem do soutěže se všichni její účastníci zavazují bezvýhradně dodržovat její pravidla. V opačném případě budou ze soutěže vyloučeni.

12. Organizátor není zodpovědný za technické problémy při přenose dat elektronickými prostředky. Provozovatel není také zodpovědný za případné problémy s doručovací službou.

13. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na organizátorovi. Účastník není oprávněný namísto výher požadovat finanční plnění.

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

Milé maminky, fotky jsou opravdu úžasné. Bude to opravdu těžké rozhodování, jedna lepší jak druhá🙂 Posílejte dále, ať se můžeme pokochat krásnýma dětičkama. Moc děkuji🙂

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

Další super fotečky, jste úžasné, jak jste se zapojily🙂

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@ikarkulka Milá maminko, nepíšete, co konkrétně Vám přijde jako porušení Kodexu. Naše společnost je zavázána dodržovat WHO kodex o náhradách mateřského mléka a také tak činí a snaží se šířit povědomí o něm i v rámci svých odběratelů. Ale je nutno rozlišovat plnohodnotnou tzv. kompletní náhradu mateřského mléka, což je počáteční výživa, běžně označovaná číslicí 1, od narození a doplňkovou stravu, včetně tzv. pokračovacích a batolecích mlék, které již nejsou kompletní výživou a podávají se dětem již v rámci smíšené stravy, od 6. měsíce, případně dříve (ne však před 4. měsícem věku), pokud již dítě začne dostávat příkrmy, samozřejmě po rozhodnutí pediatra. Na tyto výrobky se již WHO kód nevztahuje a jistě se shodneme na tom, že je lepší dítěti dávat náhradní pokračovací formuli, než kravské mléko.
Reklamu ani speciální akce na počáteční výživu pro děti od narození naše společnost nedělá a striktně se drží v tomto případě všech legislativních nařízení i WHO kodexu. Děkuji za Váš komentář.

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

Milé maminky, určitě dále posílejte Vaše fotky do soutěže🙂 Přeji Vám pěkný zbytek dne a zítra opět nashledanou.

sarinka
30. črc 2013

Ty bláho, další z řad známých fanatiček 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli