• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soutěž s Nutrilonem

(Zamčená)
11. září 2013 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
7. srp 2013 ve 12:55 • lucissdaisy
autor
@ikarkulka Je mi líto, ale pokud máte další otázky ohledně kodexu WHO, obraťte se prosím na příslušné státní orgány. Nejsem oprávněna Vám poskytovat výklad zákonů. Děkuji.
Měsíc s Nutrilon  •  7. srp 2013 v 15:09  • Odpověz
@ikarkulka Pro maminky, které miminka teprve čekají, vymyslí tato firma další soutěž. A nebo dostanou reklamní vzorek rovnou v porodnici :grinning:
7. srp 2013 v 15:52  • Odpověz
autor
Milé maminky, posílejte dál fotečky svých dětí. Budu se těšit.
Měsíc s Nutrilon  •  7. srp 2013 v 15:57  • Odpověz
@sarinka
@lucissdaisy
@petrarizek
@racerunner Já jí taky nerozumím,jak psala sama má děti na UM,všichni víme jak se věci mají........
7. srp 2013 v 16:01  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj". Poznámka admina: “Nejmenuj konkrétní osoby.”
7. srp 2013 v 16:19 • racerunner
@racerunner. Nezlob se na mě, ale je to svobodná volba každé maminky. Pokud se někdo rozhodne nekojit, tak je to pouze jeho věc! A už vůbec nechápu, jak si můžeš dovolit tady soudit nějakou těhotnou maminku, za to že lituje, že se nemůže zapojit do soutěže! Opravdu bych chtěla mít vaše a ikarkulky starosti....:astonished:
7. srp 2013 v 16:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nejmenuj konkrétní osoby v této diskuzi.”
7. srp 2013 v 17:27 • petrarizek
Tady hlavně nešlo vůbec o kojení či nekojení.. milé maminky,měly by jste číst pozorněji :wink:
7. srp 2013 v 17:28  • Odpověz
@sarkachmelova. Tak se zkus naučit číst ty....já.reagovala na KZ kde se kojení zmiňuje a taky na to jsem reagovala :wink:
7. srp 2013 v 17:46  • Odpověz
@petrarizek já to snad psala Tobě ??? Dohadovat se tu s vámi nehodlám,to mi za to opravdu nestojí...
7. srp 2013 v 18:03  • Odpověz
@sarkachmelova. Neoznačila jste žádnou maminku, tak jsem pochopila, že to patří všem, které tu přispívaly.......
7. srp 2013 v 18:06  • Odpověz
No já jsem byla po císaři a malému moje mlíčko nestačilo tak už tam dostával UM. A byla jsem za to ráda že je spokojenej a hlavně napapanej!!!! Kojila jsem cca 3 měsíce a dokrmovala UM pač mu moje nestačilo a pak už byl jen na UM. Díky bohu za něj. Žádnému dítěti se nic nestane. Já taky vyrostla na UM,mamka mě nekojila vůbec-nešlo to. Takže nechápu oč Vám pořád jde? Sama jsem z toho byla špatná že nemůžu kojit a dělala jsem vše proto abych se rozkojila ale nic. Takže jsem mu prostě dala UM. To se mám na něja jako koukat jak brečí hlady a já se stresovat? NE!!! Malému bude rok a je zdravej a krásně roste. Takže asi tak milé dámy. Kdyby UM nebylo tak spousta dětiček by neměla co jíst. Takže je to prospěšné pro děti jinak by to nevyráběli. A soutěžím o ty ceny protože malém má UM tak proč to nezkusit. Z 1 jsme už přešli na 3 a jak říkám je zdravej!!!!!
8. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz
autor
@petulinka_2012 Milá maminko, děkuji za Váš komentář. Jsem moc ráda, že je chlapeček spokojený a zdravý. To je nejdůležitější :wink:
Měsíc s Nutrilon  •  8. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.