Těh.vyšetření na cukrovku Mladá Boleslav. Jak to probíhalo?

kacka2111
17. únor 2021

Ahoj je tu prosim nekdo z MB kdo byl na testu na teh.cukrovku v Klaudiance ? Pokud ano jak to probehlo jde mi hlavne o to,zda si vas nechali nekde stranou kvuli tem odberum nebo vas poslali pryc na tech x hodin a starej se sama kde budes . Dekuju 🙂

elza0
17. únor 2021

@kacka2111 ahoj .. po vypití čaje nás nechali normálně v čekárně s ostatními, ale komu se udělalo špatně, tak mohl jít na vzduch.

kacka2111
autor
17. únor 2021

Dekuju za odpoved 🙂
Moc me nepotesila ale jsem rada za reakci. V dnesni covid dobe nechat tehotnou v cekarne se 150 lidma....nic moc teda .

lobella
17. únor 2021

@kacka2111 jj, nechaji te celou dobu tam, ono musis byt ve fyzickem klidu, takze myslenka, ze se zatim projdes venku asi nerealna

kocila
17. únor 2021

@kacka2111 mám tedy starou zkušenost (7 let zpět), ale po vypití jsem šla si sednou ke kiosku v Klaudiánce (nebyla jsem tam s lidmi už jen kvůli případné nákaze a to nebyl covid) a za 2 hodiny jsem přišla na odběr) nikdo mi neříkal, že tam MUSÍM sedět a nikdo tě donutit nemůže. Rozhodně bych tam nevysedávala, ale šla si sednout kamkoliv v nemocnici, kde nejsou lidi.. (vím, že holky co bydlely v okolí, tak šly domů a přišly tam po uplynutí času)

kacka2111
autor
17. únor 2021

Holky diky za odpovedi. Urcite tam sedet nebudu 🙂 nebyla jsem "lina" a nasla jsem si ze to delaji i jinde kde to maji lip poreseny takze na klaudianku se vyprdnu 🙂

michaelatheo
26. únor 2021

@kacka2111 mě teda o klidu nikdo nic neřekl, takže jsem šla ven a potom jela do krámu mezi tím. Sedět v nemocnici kde se zrovna tam střídá 100 lidí za hodinu, je tam vydejchano a ještě mít roušku je teda dost náročné

michaelatheo
26. únor 2021

@kacka2111 kde jinde to ještě dělají? Děkuji