Nevěra chlapa a těhotenství

vera886
7. čer 2017

Nikdy bych neřekla že se mi může obrátit život na ruby. Potřebuji se vypsat a nadechnout se..

S přítelem jsme 6 let, před svatbou, před stavěním baráčku. Dítě se nám nedařilo. Mám za sebou potrat v 4měs. Poslední půl roku jsme k sobě ztratily cestu a jen přežívaly. Našel si novou milenku a já to trpěla. Poslední dva měsíce jsme spolu ani nespaly. Jednoho dne jsme spolu po dlouhé době spaly, nechránily, ale vše šlo do "koše". Ten den jeho nevěra rupla a ja se prostě sebrala a odešla. 6 let jsem byla opravdu věrná a snažila se plnit aby byl štastny. Poslední půl roku jsme byly opravdu nešťastný a kolem mě se dlouho motá kamarád, kterého mám ráda nikdy nic nezkusil a byl po mém boku.. Ten večer jsem se mu vybrečela, šly zapařit a vyspaly se spolu. Samozřejmě jsme to oba podělaly... Druhý den jsem si vzala antikoncepci a brala ji týden až vynechala na ms. Teď se bojim těhotenství že nevim čí to bude. Je to ponižující. 6let budujete místo pro člena rodiny a já teď nemám pomalu ani kam složit hlavu. mám menzes vždy cca kolem 10tého. a teď čekám a nic... Jsem hotova, na dně. Jak na mě bude okolí pohlížet. Jak bych to mohla dítěti udělat. Připadám si sobecká a hrozná. Bývalý mě chce zpět já jeho ne. S kamarádem jsem od té doby a snaží se. O dítě zájem má věk na to máme ten byt problém nebude. Ale takhle rychle copak to tak osud musí navléct... holky jsem neštastná. Celistvá a připravený partneři na mimi pro mě byl základ...

veronika861
7. čer 2017

on ti byl neverny a ty jemu taky.?chapu to spravne?

martinal08
7. čer 2017

Menzes příjde a vy dva běžte od sebe

aleenka1234
7. čer 2017

@vera886 nemyslím, že budeš těhotná.

lucajda17
7. čer 2017

@vera886 Bohužel u některých párů dojde k tomu,že místo aby stáli při sobě,když přijdou o dítě,tak je to úplně rozdělí.Pokud ti je s novým partnerem dobře,tak nic neřeš a na okolí se vyprdni.Menstruaci asi dostaneš,seš vystresovaná,tak to bude tím.Nalož se do vany a relaxuj,uvidíš,všechno bude dobré.

rolniczka
8. čer 2017

Tak celou dobu te podvadel snazili jste se o mimco ale najednou jak od nej odejdes tak se chce vratit? A neudelal by to o rok o mesíc nebo oden zase? Proč byt s nekym kdo neobetuje lasku protoze jste spolu byli 6 let a mate spoustu vzpomínek? To je blbost pokud budes stastna v jinem vztahu za chvili si ani nevzpomenes co bylo krásne v tom minulym jen na to spatne a sama si zdrejmne reknes ze jsi to mela udelat uz davno jako já

veronika861
8. čer 2017

me podvedl partner v loni v lete.jenze ja jsem takova ta vedma.vim kdyz se neco deje.tak jsem si to cele osetrila.zjitila jsem si kde kdy s k terou jak dlouho atd.mit dukazy bylo pro me prvorade.az takhle prisel domu,ja v naruci jeho syna a rikam mu.tak chlapecku co se deje?a on nic co by se delo?tak mu rikam poloz ruku na srdce sveho syna a prisahej ze jsi me dnes nepodvedl.holky on mel tu drzost sahnou n syna a lhat mi do oci.tehdy jsem vedela ze uz s nim nemuzu byt.co cert nechhtel v tu noc jsem potratila poprve,myslela jsem ze jsou to mesicky do doby nez ze me vypadnul kus a ja zjistila ze to neni normalni.rano rozchod s pritelem rychle gynda kd se potvrdilo ze to bylo mimi.pul roku trapeni bez nej,zal a smutek byl kruty.do doby nez se neobjevil znova na prahu meho bytu.stacil jeden pohled na nej a ja vedela ze je to zase v pytli.a bylo.od ledna jsme zase spolu.v dubnu jsme bohuzel prisli o dalsi miminko.a od te doby???nevim.mam pocit ze ne vse je v poradku.chodi jako telo bezduse.jen prace pak prijde domu koukne na me polibi me ,lehne do postele obejme me a rekne miluji te.nevim co to je.dneska v noci nastal pro me sok a to doslova.jak si tak krasne spi ten muj najednou slysim chr chr chr a v tom janicka miluji te😨 sok.slzy plac.tise jsem bulila do pul noci v posteli.najednou se vzbudil .pritisknul me k sobe a rekl miluji te ma budouci zeno a spal dal.ja nezabrala.delala jsem ze spim.me jmeno neni janicka .a ted me to uzira

vera886
autor
8. čer 2017

@veronika861 on mi byl nevěrný půl roku já odešla nevěrná nebyla. To jsem byla sama

vera886
autor
8. čer 2017

Jsou to lháři je to mazec. Člověk se na nikoho nemůže spoléhat. Doufám že mimi bude plánové stres je naprosto brutální.

rolniczka
9. čer 2017

Zbytečně bych se užírala v takovém vztahu když vím že na světě je milion dalších kteří by mi tohle nikdy neudělali tak nebudu doma sedět a přemýšlet skym zrovna kde muže byt ...

vera886
autor
9. čer 2017

Jsem těhotná.. Test vyšel pozitivně

kaja2016
9. čer 2017

@vera886 No tak to teda potes. Hele ale to je dobre, ne? A kteryho chlapa chces? A kterej by s tebou byl, i kdyby to dite nebylo jeho? Je to vlastne takovej test, osud ti ted prihraje toho spravnyho chlapa pro zivot...zkuz na to koukat takhle, ale me se to teda radi....

vera886
autor
10. čer 2017

@kaja2016 kaji miminko mi nevadí.mam naprostou hrůzu ze by to bylo toho co me podváděl!ale kdyz sním se dva roky snažíme a nevycházelo to, v ted den to vyhodil ven a kamarád to "nestihl" muzu se modlit ze je to jeho. Týdny počítají od ms to bych byla 5tý ale když počítám od nehody tak je to 3tí.zatim nic necítím ale papírek byl pěkně fialový. Chtěla bych na test ale z krve a 30tis jen tak nemám.. Děsí mě že budu vychovávat v podstatě pro nej cizí dite s nim. Moc si přeju aby to nebylo bývalého. A když to celou dobu neslo a ten den to os něj letělo ven snad tu naděje je..

rolniczka
10. čer 2017

@vera886 asi bych začala tedy věřit že je to kamaradovo dítě a druhou podstatu bych si vubec nepřipouštěla a vypustila ji z hlavy ...

vera886
autor
10. čer 2017

@rolniczka to je jak naschval sem naprosta krava že sem tohle dopustila. Minimalně měsíc jsme spolu nespaly a pak se necham dva dny op sobě. To jsem fakt podělala

rolniczka
10. čer 2017

@vera886 To se prostě stane .... výčitky nepomůžou a jestli je otec ten nebo ten lehce poznáš po porodu teď se tím nezatěžuj a užívej si, že jses dočkala mimča 🙂

vera886
autor
12. čer 2017

Tk dr mi napsal 5tt ale podle plodu tak 3ti, za 2tydny na kontrolu zda je srdeční akce.

rolniczka
12. čer 2017

Já si myslím, že mě to stoprocentně vypočítal špatně :D ale co už až to přijde tak to přijde ...
@vera886 Přeju ať se mikro-mimču daří :D

veronika861
13. čer 2017

@vera886 drzim pesticky