Ach ta nešťastná nevěra 😞

lucky2
28. dub 2015

No stalo se, že jsem byla poprvé (a také naposledy) v životě partnerovi nevěrná ☹ . Omluva pro to neexistuje. Po více než 8 letech vztahu přišla velká krize a já podlehla známému. Je mi tak hrozně, jak dlouho ne, zatím se s tím nedokážu vyrovnat, nemyslím na nic jiného, než na svou chybu a hloupost. Nikdy bych nevěřila, že se mi to stane a jak to s člověkem dokáže zamávat. Svědomí mě oprávněně užírá, jsem úplně mimo, tak doufám, že to časem přejde.
S partnerem jsme se víc než tři roky snažili o mimčo a nedařilo se, také to viselo ve vzduchu celou dobu a i toho se týkala krize ( co a jak s náma dál bude). Bylo mi i před nějakou dobou naznačeno, že pokud nebude dítě, tak jdeme od sebe…ale k podstatě věci, která mě trápí nejvíc. Úlet se stal 6. 3. a já 9.3. objevila // čárky na těhotenském testu. Neumíte si představit ten šok a samozřejmě i radost. 12.3. jsem byla u gynekologa a těhotenství už bylo na ultrazvuku vidět – tečka (4+5tt) a přesně o týden později 19.3. dle doktora i srdíčko.
Potřebuju jen ujištění, že mimi je opravdu dlouholetého partnera. Vím, už mi ten stres leze na mozek a když to po sobě čtu, tak to není ani technicky možné, aby to byl ten úlet. Poslední menstruace byla 7.2. a ovulaci mívám kolem 12–13dne. Prostě se mi jen tahle šílená myšlenka vkradla do hlavy a já ji nedokážu vyhnat.
Kdysi jsem taky nevěru odsuzovala…já nikdy…nechápala jsem, že se lidi podvádí, dokud se mi to nestalo taky. Je to nesmírně kruté pounaučení. Nejvíc jsem se vytrestala sama, místo abych si užívala těšení na mimino po takové dlouhé době, tak řeším takové sra.ky . 😒 A ani to za to nestálo. Nikomu jsem to neřekla. Partner má samozřejmě z těhotenství radost a stmelilo nás to, o ničem netuší. Nejsem taková fena, abych trápila ještě jeho. Stalo se mi to porvé a ráda bych i třeba zkušenost někoho, kdo prožil něco podobného, jak a za jak dlouho se s tím vyrovnal a co mu to vzalo i přineslo. Jinak já si uvědomila, co je skutečně důležité, jak partnera miluji, bohužel jsem zaplatila vlastním svědomím. Cena za poznání je opravdu vysoká!
Děkuji za přečtení a názory. Lucky2

vera_vila
28. dub 2015

@lucky2 Ano, rozhodně je partnerovo! Těhu se projeví na testu většinou 10-14 dní po oplodnění, takže pokud jsi "ulítla" 6.3. a 9.3. už jsi měla //, tak jsi musela otěhotnět rozhodně předtím, tedy v únoru...
No, a s tím svědomím se musíš nějak vyrovnat sama... Nejvíc jsi opravdu potrestala sama sebe...

ronyx
28. dub 2015

Souhlasím,je to naprostá pitomost aby dítě nebylo dlouhodobého partnera.3 dny po sexu // opravdu najít nemůžeš.Budiž ti alespoň toto zjištění malou útěchou,když už se pereš a asi ještě dlouho budeš s vlastním svědomím ohledně nevěry.V tvém případě to možná vztah zachránilo.Je dobře,že sis uvědomila svou vlastní hloupost,je i spoustu takových,které nevěra absolutně neznepokojuje a vesele v tom pokračují až do doby kdy to praskne a vztah se zbortí,nebo samy odejdou z fungujícího vztahu kvůli někomu,koho vlastně ani pořádně neznají.Držím pěsti a přeji pevné nervy a hlavně spoustu trpělivosti.Jednou bude líp

luciebx
28. dub 2015

taky verim ze mimi je partera... pac 3 dny po ULETU bys na testu nasla velke kulove.

rainbow_x
28. dub 2015

Jediný co Ti k tomu řeknu je, že na nějakou pravidelnou ovulaci se opravdu spoléhat nemůžeš ;) já jak jsem si myslela, že ji pravidelnou mám, tak podle dr. proběhla při otěhotnění o 12 dní dřív.

rainbow_x
28. dub 2015

každopádně, snad dítě partnera opravdu je.

ronyx
28. dub 2015

@rainbow_x I kdyby ovulaci posunutou měla,je prostě nereálné aby měla už třetí den po sexu //. Tady není pochyb.

rainbow_x
28. dub 2015

@ronyx reaguju na to, jak píše kdy má ovulace.

bunny123
28. dub 2015

Hlavně ať se o těhotenství (a následně dítěti) nedozví ten milenec, jinak si bude dělat nároky (i když zbytečně) a přítel se všechno dozví. No, bude to život ve strachu, tohle je opravdu vysoká daň za pár minut rozkoše. Nezávidím ti 😕

lucky2
autor
28. dub 2015

Děkuji za reakce.
@rainbow_x
Jak jsem psala první úlet v životě. 6.3. a 12.3. bylo vidět těhotenství na ultrazvuku. Teoreticky ani prakticky by se za 6dní ani pořádně neuhnízdilo.... 19.3.týden na to i srdíčko. Podle UTZ je dokonce mimi o několik dní větší.
Potřebuju jen uklidnit nebo se z toho zblázním. :(

jitahh
28. dub 2015

Nevím, jak by se mohlo stát, aby nebylo partnera... Musí, za 3 dny by prostě nebyly na testu 2 čárky. Drž se, je to nelehká situace, možná to procitnutí mělo být...

lucky2
autor
28. dub 2015

@bunny123
To naštěstí nehrozí.

ronyx
28. dub 2015

@rainbow_x V pohodě 😉 Já jen reaguji na to tvoje SNAD partnera je.Myslím,že snad to být nemůže 🙂 to by musela ulítnout mnohem dřív.Já taky nemám ukázkovou ovulaci.Mívám ji těsně po MS. To se mi prokázalo u obou dítek.A to jsem našla dvě silné čáry už vždy hooodně brzy,8 - 10 dní před očekávanou ms. 3 dny po (oplodňující souloži) ,to je dle mého názoru Scifi 😀

lucky2
autor
28. dub 2015

@jitahh
Snažím se z toho vzít ponaučení a vidět to tak, že jsem tu zkušenost asi "musela prožít", abych pochopila. Všichni děláme chyby, i když toto je neomluvitelné svinstvo a bude trvat dlouho, než to rozchodím. Nejtěžší je, aby člověk odpustil sám sobě.

brendamonique
28. dub 2015

@lucky2 ... buď v klidu, miminko je určitě partnerovo ... jak píší MK tetky přede mnou ... ulítla jsi, no a co ? Je to život, trochu tě to vytrestalo a teď už se můžeš začít konečně radovat z miminka a doufám kvůli tobě, že partner, který bude tatínkem je ten pravý a že spolu s miminkem/dětmi budete šťastní jako v pohádce 🙂
... také jsem po 5 letém vztahu s předchozím partnerem "ulítla" a právě s nynějším manželem a už jsme spolu zůstali ... teď jsem konečně našla své štěstí, o kterém jsem se předtím jen mylně domnívala, že jsem měla ... tak snad až se tu krásnou novinu dozví i ten "druhý", se nebude obávat, že by to maličké mohlo být jeho a dělat nepříjemnosti ? Myslím na tebe a hlavně zdravíčko nastávající maminko a miminko 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

@ronyx
Mě to scifi straší v hlavě, když to trochu zlehčím. 🙂 Navíc to bylo datum, kdy měla přijít menstruace, která už nepřišla.... Ale do smíchu mi není.

lucky2
autor
28. dub 2015

Ještě se zeptám....vy co máte děti, vyšel vám termín porodu zhruba v souladu s poslední menstruací? Nebo byly větší rozdíly?

ronyx
28. dub 2015

@lucky2 To ti věřím,ale každopádně můžeš být opravdu klidná.Je to nemožné 😉 kor jak píšeš že 12. už bylo těhu vidět na UTZ, týdenní těhotenství opravdu na UTZ vidět nejde ani na tom nejmodernějším zařízení na světě 😉

ronyx
28. dub 2015

@lucky2 S poslední ms ani náhodou.U prvního dítka jsem měla dle ms. termín porodu 27.12 malý se narodil 8.12 a teď u druhého těhu bych měla mít termín porodu 9.9 ale 3 doktoři nezávisle na sobě mi řekli,že těhu je o týden starší a termín porodu mi posunuli na 4.9. No jsem zvědavá kdy prtě příjde na svět,doufám,že se nepožene jako starší bráška

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 ne, v souladu s ovulaci (kterou nemivam uprostred cyklu), ale z diskusi mam odkoukano, ze rozdil i dva tydny jeste neznamena problem s tehotenstvim...myslim nad ramec znalosti, kdy zhruba k oplodneni doslo (sledovani ovulace).

A jestli jsi nasla embryo na UTZ 3 dny po nevere, tak je dite na 100% pritelovo.

beveron
28. dub 2015

a třeba ta nevěra nebo to, co jí předcházelo vás dokázala po dlouhých letech snažení uvolnit, rozesmát, ucítila jste, že vám krev stále proudí v žilách, pocítila jste, že jste stále žena, nikoli ovulaci kontrolující a menstruaci nenávidějící člověk (po třech letech snažení). nejste první ani poslední. neříkám, že se to má jen tak omluvit, ale tyhle výčitky jsou zbytečný. a miminko k vám přišlo právě proto v tuto chvíli, abyste si tou zkouškou prošla a v budoucnu další podobný zkoušky ustála pevně v kramflecích. chlapi to zkoušet nepřestanou a ženy budou podléhat taky stále. 😉 hlavu vzhůru, radujte se z miminka. hodně zdraví pro vás oba.

lucky2
autor
28. dub 2015

@brendamonique
Děkuju za přání. Že já vždycky potřebuju dostat brutálně po čuni, abych se vzpamatovala.

lucky2
autor
28. dub 2015

@nonnni
UTZ byl 6dní potom, ale to asi nehraje roli. Pořád na tu první fotku koukám....jestli se mi to nezdá.

lucky2
autor
28. dub 2015

@ronyx
A u toho prvního, dá se po narození stanovit v kolikátém se přesně týdnu narodil? Jakoby stáří miminka? Podle délky, váhy?

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 no a jak stare se jevilo embryo na tom UTZ? Prece ti musel rict tyden, nebo alepon termin porodu?

brendamonique
28. dub 2015

@lucky2 ... nevím, ale já většinou také 😀 😀

ronyx
28. dub 2015

@lucky2 Tak to nevím,měl klasické míry donošeného miminka 3200 g a 50 cm. Ale jinak se nedá říct zda byl špatně vypočítaný termín a nebo šel zkrátka dřív.

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 je vic indikatoru toho, jak jstare je dite, ale bavime se briblizne v tydnech a ne dnech. Vaha i delka jsou trosku zavadejici, ale koukaji treba na stav podkozniho tuku, na utvoreni usnich boltcu (chrupavky) atd...

lucky2
autor
28. dub 2015

@beveron
Děkuju moc za pozitivní příspěvek. Je to mazec po té době, jak jsem psala, kdyby nepřišlo mimi, asi by to ten vztah neustál. Je pravda, že to bylo období, kdy mě to ani nenapadlo (upustila jsem od toho) narozdíl od hladovýho čekání každej měsíc. Kdo nezažil, nepochopí. Člověk potom dělá psí kusy, aby se mimi podařilo : CAR, nepříjemná vyšetření, inseminace, laparoskopie, psycholog, reiki, reflexní terapie, potravinové doplňky a další a další.

lucky2
autor
28. dub 2015

@nonnni
Doktor říkal, že jsem v pátém týdnu ( bylo to přesně 4+5tt). Za týden už bylo srdíčko.... teď jsem 11+3. termín mám podle internetové kalkulačky 14.11.2015.

karlajasmine
28. dub 2015

@lucky2 hlavne to musis sama sobe odpustit.. tim, ze se tim budes szirat, uz nic nezmenis. A uprimne, kdyz ti partner naznacil, ze jestli nebude dite, tak bude rozchod, tak se ti ani moc nedivim. Proste odpust' sama sobe, pokud jsi to uz neudelala, tak znamemu dej velice jasne najevo, ze to bylo jednou, ze toho litujes a ze se to uz nikdy nebude opakovat (ale ne pisemne, at to nemuze nikdy pouzit proti tobe jako dukaz) a vypust' to z hlavy. Kdyby se na to jednou prislo, muzes to ''zlehcit'' tvrzenim, ze na sex nedoslo, ze to byl ''jen'' ulet k tomu smerujici.. bude to tvoje slovo proti jeho slovu.. No hlavne proste sama sobe odpust' a ted' se soustred' na to male, co mas v brisku a na to, abys byla milujici partnerkou a matkou. To je to nejlepsi, co muzes udelat. Chyby dela kazdej ale nejdulezitejsi je to, jak se k tomu postavis, tak se k tomu postav s odvahou a usmevem a zvladnete to.