Jak se vyrovnat se strachem z nevěry?

16. únor 2022

Dobrý večer

Ráda bych se zeptala jestli se taky bojíte źe vás, podvede váš partner když jde na Pivo s kamarádem ??

Jde mi to že příteli přijede kamarad , a půjdou spolu na pivo nevím kam. A jelikož kamarad je nezadaný, bojím se že se někam půjdou bavit a budou balit holky nebo oni je …
prostě se bojím že mě přítel podvede , a ani nevím kdyby k tomu došlo jak na to přijdu ……

Nikdy jsem klukům nevěřila dlouho mi to trvá než někomu uvěřím . A jemu nevěřím kvuli jistemu incidentu z jinou holkou o tom psat nechci - ale nevěrný nebyl.

izz76
16. únor 2022

A jak by jsi chtěla žít, že budete všechen volný čas trávit s přítelem jen spolu? On nikdy nepůjde s kámošem na pivo, ty s kamarádkou na víno, nebo kamkoli jinam? Přehnanou žárlivosti nic nevyřešís, trochu si věř😉

camelinka
16. únor 2022

Chce to vybudovat si nejakou sebeduveru, mit svy vlastni konicky a kamaradky, vypadnout s nima a nepremyslet coby, kdyby...
Kdyz te bude chtit podvest, udela to a nezabere byt stihacka, naopak, vecnym podeziranim tam zenska chlapa tim vic dozene...Nikdo nechce mit za partnera prehnanyho zarlivce🤷

tasimia
16. únor 2022

Ne nebojim se, protože mu věřím. Máš opravdu hodně bujnou fantazii, být tebou asi bych se zbláznila..

victress
16. únor 2022

ne nebojím se, když bude chtít zahnout, zvládne to i za 5 minut v práci, kdekoli, kdybych na to měla myslet, musela bych si to hodit už dávno...

rebe
16. únor 2022

Je to úplně jednoduchý - jestli tě fakt miluje, tak tě nepodvede. A jestli tě podvede, tak pro tebe není ten pravý. A ještě jinak - jestli jsi přesvědčená, že je pro tebe ten pravý, tak ho nehlídej, neřeš, protože chlapa neuhlídáš, jen ho odeženeš. A jestli mu nevěříš, vykašli se na to hned.

antoinet
16. únor 2022

Kdo žije ve strachu, žije jen napůl...takto se můžeš prostrachovat celým životem.

ajja87
16. únor 2022

Rozumim ti... Před pár lety jsem měla úplně stejné myšlenky jako ty... S přítelem jsme spolu chodili cca 5 let (uz přesně nevím), celou tu dobu náš vztah byl protkany mojí nedůvěrou a žárlivosti (zazila jsem dvě nevěry a chlapum prostě nevěřila). Přítel měl svatou trpělivost. Vadilo mi i to, když pozdravil u baru na diskotece barmanku, požádal o pivo a ja za tím hned viděla, že ji chce sbalit... No dospělo to do stadia kdy už to nevydržel (dalo se to čekat, že) a prostě řekl, že spolu končíme, tehdy jsem se psychicky sesypala. Tehdy jsem se svěřila s pláčem mamce, která mi začala vyprávět svůj příběh, kdy ona byla ta oběť zarlivce a musela vztah ukončit. Ještě ten večer jsem sedla k počítači a našla si jakýsi odborný článek o žárlivosti...Nevím jetsli mě nakopl ten článek (byl fakt dobrej) nebo mamky příběh, ale tehdy jsem si uvědomila, že lepšího chlapa bych v životě nepotkala a že udělám vše proto, abych dostala zpět. Stalo se, jsme spolu 16 let, 7 let manželé,dvě děti... jsem nesmírně ráda, že jsem mu začala důvěřovat a on mi dal šanci znovu to zkusit. Takže rada, snaž se mu důvěřovat, chápu, že je to těžký, ale žárlivosti nci nevyresis, akorát ztratis... A pokud opravdi je typ, co by byl schopen podvádět, tak to udělá v úplně jinou dobu než bys čekala

andelka
17. únor 2022

Nebojím. Je svéprávný člověk a může jít s kamarádem na pivo a pobavit se kdy chce. Zahnout ti může kdykoliv, kdekoliv, ani to nemusíš vědět, natož předpokládat. Je potřeba se nad některé věci povznést a nestresovat se dopředu. Jinak to je spíš ke škodě vztahu, všem. My si s manželem věříme. Ale taky víme, že nikdo není dokonalý. Ale kazit si takovýmito obavami život si teda nechceme.

chlapecektehu
19. únor 2022

Vím jak se cítíš mám úplně stejný pocity jako ty jenom s tím rozdílem že jsme se dohodli a nikam nechodíme a když jo tak spolu 🤷🏻‍♀️

autor
19. únor 2022

@chlapecektehu no kdyz se jde bavit a ja musim byt s dcerou doma . No musim mama by pohlidala Ale nezeptal se jestli chci jit . Az potom co jsem mu rekla ze jsme mohli jit na obed vsichni tak se potom zeptal jestli nechci jit s nima vecer no ale to mi prislo jen jakoze jsem mu neco rekla tak najednou me pozval ale ne ze by me tam chtel

isabella32
22. únor 2022

Nemáš rada sama sebe, to je jedna věc. Tou druhou je to ze jsem kdysi byla stejná.Prožila jsem si 2 vztahy a oba nevěrné. Pak jsem potkala chlapa u kterého jsem najednou začala věřit. Z počátku jsem se také bála ale pak mě to přešlo. Protože vím že kdyby mi chtěl být nevěrný, tak to udělá a já nemohu udělat vůbec nic. Když jsme se na tohle téma bavili s přítelem, tak se mě zeptal co bych dělala. A já mu řekla že nic. Co bych také mohla. Jen už bych mu nevěřila s nevím jak dlouho by tento vztah fungoval. Z počátku mě zkoušel a říkával mi že tam potkal hezkou ženu atd. Tak jsem mu na to odpovídala, a co bych udělala? Uvědomila jsem si že žárlivosti vztah jen zabiješ, tu lásku kterou má někdo k tobě. A i tak nezmůžeš nic pokud ti je chlap nevěrný. Měj ráda sama sebe, a pak se nemusíš bát něčeho, co zabijí lásku.

autor
23. únor 2022

@isabella32 to je hezky napsane .
A co kdyz jsem nasla v aute gumicku a skripec ? A ja to nenosim . Jeho kamarad rekl ze si vyndaval asi bordel z batohu kdyz neco hledal a ze je to jeho .

autor
23. únor 2022

@isabella32 jedinou utechou asi je . Ze si rikam ze se drive nebo pozdeji na neveru prijde .
Tchyne taky na ni nakonec prisla …

martiniquest
23. únor 2022

Svemu muzi verim, kdyby ne, nebyla bych s nim. Zaroven si oba davame prostor na sve kamarady a koníčky. Nejhorsi je, kdyz je jeden z partneru nesebevedomy, zarlivy a doslova se na toho druheho pricucne.

chlapecektehu
23. únor 2022

To chápu to se pak člověk cítí blbě že tam je jako vtěrka🤔