• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky pište sem

6. prosince 2016 
@berenika39 bavíme se o založené diskuzi?
14. čer 2011 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikulcena jjo, bavíme se o tom, že je rozdíl založit novou diskusi s cílem negatvně psát o jedné konkrétní firmě, instituci...a přidat negativní zkušenost do nějakého tématu. rozdíl je v pravděpodobnosti zneužití.
14. čer 2011 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikulcena @berenika39 ti už odpověděla za mne - je rozdíl mezi diskusí, která je založena pouze za účelem negativního hodnocení konkrétní firmy, a diskusí, která je o nějaké službě/výrobku obecně, a kam uživatelky píšou vše možné, včetně hodnocení.
14. čer 2011 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
berenika39@ přesně na toto celou dobu reaguji..v tématu jsme se psala..svoji negativní zkušenost..nebyla tam ani zmýnka o tom, že si stěžuji...
popsala jsme celý náš pobyt, jak se knám chovaly co se nám líbilo a kdy by se nám to líbilo..a co se nám nelíbilo..
nepřipadá mi to, že bych tím někoho poškozovala..pouze upozorńovala na co si mají rodiny s dětmi dát pozor, když budou chtít navštívit určenou lokalitu..

samozdřejmě, že se teď budou admini hájit..ale co už..
14. čer 2011 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikulcena uf. nejde o to, jestli jsi ty někoho chtěla poškodit, já sama ti samozřejmě věřím a je mi jasný, že jsi to zakládala s dobrým úmyslem, a dokonce si o pravidlech taky myslím svoje:slight_smile:))), ale prostě ti admini to nemůžou vědět - jestli jsi to zakládala jako dobrý skutek nebo snahu firmu poškodit, víš? a protože to zneužití hrozí, nově založené diskuse se negatovním hodnocením konkrétní firmy prostě mažou. ráda bych ti to nějak vysvětlila líp, ale nevím jak :unamused:
14. čer 2011 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikarkulka fajn, takže já teda někoho poprosím aby založil téma a já tam teda celý svůj přízpěvek zkopíruji..to už bude legální?

@berenika39 tebe jsme se jen ptala jestli jsi četla to téma co bylo založeno..nevím zda si rozumíme :confused:
14. čer 2011 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikulcena ne nebude. kromě toho jsi už delší dobu mimo téma, tato diskuse slouží na technické problémy.
více případně do ip. děkuji.
14. čer 2011 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Příspěvek neobsahoval dotaz k technickému fungování stránky”
14. čer 2011 ve 23:48 • mikulcena
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Příspěvek neobsahoval dotaz k technickému fungování stránky”
14. čer 2011 ve 23:49 • berenika39
14. čer 2011 ve 23:55 • mikulcena
14. čer 2011 ve 23:58 • berenika39
15. čer 2011 v 00:01 • berenika39
15. čer 2011 v 00:49 • teessa
15. čer 2011 ve 12:30 • mikulcena
15. čer 2011 ve 12:41 • mikulcena
15. čer 2011 ve 12:46 • teessa
jak vymažu ze svého profilu info o těhotenství...? miminko se mi už narodilo.
15. čer 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrestriss v nastavení - těhotenství rodina tam změň a pak dopiš dítko do moje rodina :wink:
15. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka no ale to těhotenství mi odtamtud právě odstanit/změnit nejde... co tam mám zmačknout?
15. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrestriss v kolonce těhotenství zadej "neplánujeme v blízké budoucnosti" - v profilu se ti pak nic nezobrazí (kromě dvou dětí, které tam máš zadané) :wink:
16. čer 2011 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, děkuju :slight_smile:
17. čer 2011 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
21. črc 2011 v 16:31 • ludva
25. črc 2011 v 11:24 • janca_dobi
měla bych dotaz, zda existuje možnost hromadného vymazání více alb najednou a stejně tak krátkých zpráv? nikoli jednotlivě! díky
26. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@berynka ahoj, hromadné mazání alb a krátkých zpráv není možné.
26. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
26. črc 2011 v 19:29 • janca_dobi
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
27. črc 2011 v 08:41 • adela27
27. črc 2011 v 09:55 • janca_dobi
Ahoj, mam problem se dostat v "Nastaveni" na tema "Tehotenstvi a rodina". Nikdy se mi to nestalo, ted kdyz na to kliknu objevi se chyba 404 a napis: "Zdá se, že stránka www.modrykonik.cz/nastaveni/indriela/rodina/ neexistuje. Zkus nějaku jinou, máme jich zde dost."
Muzete mi s tim pomoci, prosim? Dekuji...

27. črc 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@indriela má úplně stejný problém
27. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek