Botičky Essi po měsíci ježdění na odrážedle na vyhození

labijoux
6. čer 2018

Zdravím, jaké máte zkušenosti s jízdou na odrážedle a botičkami? Nejezdíme denně a boty konkrétně Essi jsou na odpis. Dají se reklamovat i když je dítě sjelo? Doporučíte mi jinou značku pro širokou nožičku, každý měsíc kupovat boty...

nupta
6. čer 2018

@labijoux Když používáte odrážedlo, boty se snadno zničí bez ohledu na značku. Existují nějaké "chrániče ", ale nevím, jak jsou pohodlné.

mku
6. čer 2018

Rekla bych ze reklamovat urcite ne. Boty jsou urcene na chozeni, ne na odrazedlo 🙂

calvac
6. čer 2018

@labijoux Reklamace urcite neklapne,my kupujeme nezavadne s zirafkou u nad v takovem malem obchudku. Maji i na sirsi nozku.

kejt29
6. čer 2018

Budto chranice nebo ucit ditko nebrzdit spickami. Popripade koupit na motorku levne s dobrou okopovou spici. My meli Befado. Na koloodrazedle uz pak spicemi nebrzdila, tak nebylo dalsich treba.

hojda
6. čer 2018

Tak to určitě reklamovat nepůjde, když jste je zničili☹, na tohle není bota určená a člověk musí počítat s tím ,že se špička zničí☹. mrkněte na ty chrániče, nebo pak nějaké levné boty jen na odrážedlo.

ladie
6. čer 2018

@labijoux klasika. Dcera mi teď na koloodrážedle sjela tenisky za 1500,-
Takže jsem koupila sandále s gumovou špičkou a ty drží.

Takže na motorku (dokud se nenaučí jezdit normálně) kupovat boty se zpevněnou špičkou.
A reklamace fakt neklapne.

j.a.n.i
6. čer 2018

Nebo nechat jezdit bez bot, velice rychle pochopi, ze se spickama nebrzdi...

kac_kac
16. črc 2018

Reklamaci nikdo neuzná.
Nejlépe naučit brzdit celou plochou podrážky, boty se tím neničí, a jako bonus je brždění o dost efektivnější než když prcek vláčí špičky za sebou, a tudíš i jízda na odrážedle je celkově bezpečnější.

barbara04
16. črc 2018

Kupuju nejlevnější tenisky 🙂 Lidl, Tesco atd... na chození a do školky ma kvalitni boty, na odrazedlo ty laciné

ada22
16. črc 2018

Boty nejsou dělané na odrážedlo. Ale měly jsme jedny essi nepoužívané na odrážedle a po půl roce byly na odpis.

bambullkaa
16. črc 2018

@labijoux všechny boty se sjedou. Proto používáme chrániče na botičky zn. Big a vše OK 🙂