Dětská kuchyňka ano/ne. Hrají si s tím vaše děti?

nnikola24
15. říj 2021

Ahoj
Chtěla bych se zeptat blíží se Vánoce .
Mam rok a půl starou dceru .
Líbila by se mi dětská kuchyňka a takové dřevěné jídlo se mi líbí i ty věci k tomu .
ALE - dcera si doma s ničím nehraje u ničeho nevydrží , tak si říkám jestli to nebude jen další kram co se tu bude valet .

Jak je to u Vas ? Hrajou si s tím vaše děti ? 😃

maki90
16. říj 2021

@nnikola24 mám dvě dcery, 4 a 2 roky a kuchyňka jede každý den. "Vaří" tak od roka a půl. Doporučuji dřevěnou se skříňkami 🙂

niki315
20. říj 2021
Uživatel niki315 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od niki315.

ségřiny děti si s tím hrají i holka i kluk :D

sigyn
22. říj 2021

@pipi_puncocha Tak dle letáku bude dřevěná kuchyňka až 16.12. To se lidi zas na prodejnách povraždí. 🙄 (Ale ted koukám, že nějaké menší bude i 2.12.), tak snad se vám podaří ukořistit.

pipi_puncocha
22. říj 2021

@sigyn moc dekuju za echo, já jsem na tohle úplně marná a vždycky všechny akce propásnu. Napíšu si to do diáře, ale na prodejnu se boxovat nepůjdu, zkusím objednat přes internet

sigyn
22. říj 2021

@pipi_puncocha Tak koupit se prý dá už hned -
https://www.lidl.cz/p/playtive-drevena-kuchynka...
Soucítím, my zase budeme muset ukořistit dřevěnou stáj 😂

felixfelicis
22. říj 2021

Jee, škoda, že jsem to neviděla, to bych si asi počkala na tu velkou. Malou jsem objednala včera...ale aspoň ji mám a jsem v klidu.

janulik2008
22. říj 2021

My sme najprv kúpili tú takú obrovskú plastovú a nakoniec ju predali a kúpili drevenú a s ňou sa hrá skoro každý deň 🙂

marketa11112
28. říj 2021

U nas je kuchynka od synovo roka. Ted ma skoro sedm. A věčně je u kuchynky tlačenice mezi nim a ctyrletou dcerou. A to má dcerka kuchynku i ve skolce. Takze ano, kuchynka je skvela vec. Jen se priprav na to, ze budes porad neco ,,jist,,

luciksima
29. říj 2021

U nás dostala kuchyňku IKEA dcera k Vánocům když ji byli 3 roky.ted si s ní hraje i syn docela často už co začal chodit.a dceři už je 8 let a hranou si s ní pořád i spolu😊za mě ta kuchyňka super hračka 😊

matkacekatelka
31. říj 2021

My máme kuchyňku Klein a je bezvadná. Navíc výrobce posílá náhradní součástky zdarma!👍

Určitě se tím zabaví. Naše malá si začala hrát až kolem 2 let, do té doby byla největší zábava vytahovat všechno ze šuplíku, přehrabovat se v oblečení, vysypat a naskládat kostky do krabice apod😀

inssomnia
1. lis 2021

Holky, nevím, jestli už někdo doporučoval, ale je kuchyňce u nás (děti 2-4 roky) vedou různé malé předměty, které se dají sypat a přendávat - kuličky, korálky. Taky je super koupit v galanterce za pár korun barevný filc s vystřihat palačinky, těstoviny, barevná kolečka jako různé marmelády, omáčky a to nastrkat třeba do krabiček od barviček nebo krémů. S tím si vyhrají hrozně. Taky je super filcová pizza z Ikei.