Dětský vysavač. Existuje nějaký "normální"?

klokanka31
5. říj 2022

Tak jsme pro malou koupili k svátku dětský vysavač, a mám chuť to hodit do popelnice. Je to mrňavý že by s tím mohlo luxovat maximálně morče 🐹 😡 Nevíte jestli existuje nějaký "normální" vysavač? A další otázka - chceme koupit pro malou pod stromek dětský žehlicí prkno s žehličkou. Ale obávám se že jestli to bude zase takhle miniaturní, tak to jsou akorát vyhozený peníze 🤨 Nemáte někdo zkušenosti?

mourovatakocka
5. říj 2022

@klokanka31 Ehm, možná je to blbost, ale já uvažovala nad koupí ručního vysavače s tím, že bych ho měla na drobky kolem stolu a starší dítě na hraní 😊 Značka Dětská práce je podceňovaná 😁

snahnah
5. říj 2022

@mourovatakocka Máme to tak 🤣 a 15 měsíční už bere normální vysavač a vysává 🤷

klokanka31
autor
5. říj 2022

@snahnah Naše malá právě luxuje s naším normálním vysavačem, a když ty dětský jsou tak mini, tak nevím no...jsem čekala že velikostí to bude podobný normálnímu 🤔

jana_zofie
5. říj 2022

Mala si s velkym tycakem zatim neporadi. Ale dedecek ji k tyci od nefunkcniho klasickeho vysavace pridelal plastove ucho z konvice na caj a vysava s tim se mnou a rada. Ze vrcim jenom ja ji je u zadele.

majaveja
5. říj 2022

Máme detsky Vileda, kupovany v Lidlu a přijde mi v pohodě, vyhraje si s ním 2,5 lety i 5letý, není úplně miniaturní, ale jako klasický taky určitě ne, to bych ani nechtěla tak velký krám 😄

jjasmina
5. říj 2022

@klokanka31 my máme tenhle z Dračiku, ale nevysava jako doopravdy 😄 ale měli tam asi i lepší

klokanka31
autor
6. říj 2022

Tak tady dávám fotku abyste si představily jak to je velký v porovnání s ovladačem k TV 😒 malá se s tím snažila vysávat,ale když pochopila že i když je u toho ohnutá, tak na zem s hlavicí nedosáhne, hodila vysavač do koše 🤭

nisulka
6. říj 2022

@klokanka31 Dnes som videla v Dráčiku detské vysávače značka Miele, trochu menší ako ozajstný. Neviem ako veľmi vysaje. Jeden bol 2+ a druhý 3+ roky.

jjasmina
7. říj 2022

@klokanka31 🤣 mazec já bych to vratila

atei
7. říj 2022

Mame tento, reálne vysává lehké přiložené kuličky.
https://www.odkarla.cz/vysavac-grandi-giochi-gg...