Dřevěná kuchyňka pro 3letou holčičku, poraďte

jane1982
7. dub 2014

Poradte jakou koupit drevenou kuchynku pro 3letou holcicku?Michalce budou tri roky a chtela bych pro ni peknou drevenou kuchynku k narozeninam,koukala jsem ale nevim jakou vybrat 🙂 😉 🙂 dekuji

lucieandrlova
7. dub 2014

Záleží, kolik do toho chcete investovat. My jsme k 2 narozeninám koupili Kidkraft. Mně se tyto kuchyňky strašně líbily... 🙂 dcera je nadšená a už 3/4 roku v ní každý den vaří. (Ona si kuchyňku přála k 2 narozeninám...)
Protože je tohle otázka, tak kdyby Vás něco zajímalo, napište do IP.
První jsem chtěla z Ikey, ale tahle je propracovanější. Koupili jsme ji v e-shopu v Holandsku. I s dopravou stála méně než v ČR bez dopravy...

hojda
7. dub 2014

U nás vyhrála klasická z íkea, líbíla se mí jednoduchostí.

mooncaa
7. dub 2014

My máme Ikea kuchyňku, mě se líbí ten styl kuchyně - moderní, jednoduchá a oku lahodící. Jiné kuchyňky mi přišly divné, moc růžové atd.

olusenka
7. dub 2014

na bazos.cz vyrábí jeden pán moc krásné, vpodstatě zmenšeninu klasické kuchyňské linky. Kamarádka ji koupila pro dceru a moc si ji chválí. My o ní taky uvažujeme pro syna, ale u mě vyhrává ta z Ikey. Koupila bych tam i hrnce, "hejblátka" a další.

myskin
9. dub 2014

My máme od vánoc dřevěnou kuchyňku Kidkraft, něco jako má lucieandrlova v prvním příspěvku, máme tu největší co dělají, je do L, takže si v ní vyhrají holky obě. Je kvalitní, malá jí dává zabrat a zatím dobrý. Pracovní plocha je dostatečně vysoko, i ta starší šestiletá si tam vyhraje. Na to bych dávala pozor, aby nebyla kuchyňka moc nízká.

tankika
1. říj 2017

@lucieandrlova zdravim, mohla by som vas poprosit o adresu toho eshopu odkial ste kupovali kuchynku? dakujem pekne

kjucukovna
22. říj 2017

@tankika také prodím odkaz a info na kolik vyšla?