• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dřevěné dětské hřiště na zahradu od 6-12tis.Kč. Tipy?

12. srpna 2011 
Zdravím tu všechny maminky, tatínky, budoucí rodiče... chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte nějaký tip na dětské hřiště na zahradu... chtěli bychom ze dřeva - s houpačkou, skluzavkou a třeba i nějakou menší prolízačkou... věží.... nevíte o nějakém prodejci, dobrá kvalita X rozumná cena??? Co koukám na net, tak je to vše přes 20 tis :frowning2:( a to je fakt děs.. slyšela jsem, že se dají sehnat i od 6-12 tis.... ale nikdo nemá kontakt, jen vždy dle řečí .... Díky moc za Vaše případné rady a kontakty.
3. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme taky sháněli domeček, houpačku a skluzavku. Ty ceny jsou šílený. Nakonec jsme to vyřešili tak, že to tatínek a dědeček vyrobí sami. Postupně, a přesně podle našich představ. A vyjde nám to asi o polovinu levněji. :wink: Těch hřišt za cenu, kterou uvádíš bych se bála.... to je tak cena kvalitního materiálu....
3. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj. Souhlasím s @dzej Ceny hotových hřišť jsou astronomické. :angry: Manžel dostal od souseda kulatinu a houpačky i základ na skluzavku vyrobil sám. Houpajdy se pořídily v hračkářství a klouzajdu máme z aukra. :wink:
4. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, je fakt, že hotová hřiště jsou dražší, ale vzhledem k tomu, že manžel není úplně nejzručnější ani nikdo jiný v rodině, tak jsme touhle cestou šli. Vím, že pěkná hřiště dělá junglegym.cz nebo bluerabbit.cz a jsou i kvalitní. Právě teď jsme ve fázi, kdy si vybíráme, které z nich malé pořídíme. Za tu cenu aspoň vím, že je to kvalitní, dítěti se na tom nic nestane a pár let a pár dětí to přežije :slight_smile:
11. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my si dětský hřiště vyrobili taky sami, ale co poptat nějakýho truhláře, to by mohlo být levnější, nebo mrknou do obi, hornbachu a tak
11. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si vyrobili taky sami, podle obrázku hřiště junglegym jsme si to přizpůsobili vlastním představám. A když jsem pak viděla to junglegym naživo tak je to oproti našim festovním kládám jako hromádka třísek... a vyšlo nám to napolovinu a za 2 odpoledne to stálo (máme tam houpačku, skluzavku, lezeckou stěnu, pískoviště, normální schody) a už budem dokupovat jen doplňky. I když je fakt že asi 5 dní trvala příprava dřeva (hoblování, napouštění atd.)
11. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Jungle gym a jsme spokojeni. Cena byla nejnižší v Baumaxu a nemuseli jsme řešit poštovné. Rozhodně bych to dřevo nenazvala třískami, to je trochu přehnané. Jsou to pěkné kusy bez suků a kazů. Hranoly jsou pěkně opracované bez ostrých hran, všechen spojovací materiál včetně bezpečnostních krytek byl v balení a dřevo stačilo namořit, aby se hřiště líbilo. Vzhledem k tomu, že nemáme les ani truhlářskou dílnu, tak to takhle bylo pro nás nejjednodušší i nejlevnější.
11. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupovala jsem loni od jednoho prodejce na aukru a max. spokojenost.
11. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kupovali tu pravou bezpečnou skluzavku, k tomu obyčejnou houpačku z kulatiny a přikrývací pískoviště v Globusu. Celkem nás to vyšlo skluzavka 5000, houpačka 3000 a pískoviště 1200. Bohatě to stačí... ale ty sestavy Jungle gym taky nejsou špatný...jestli máš nějakého známého truhláře, tak se to možná vyplatí udělat vlastnoručně...
11. srp 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsi na mimibazar? Tam se dají sehnat i za mín jak 20.
11. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kupovali hřiště v Polsku, mám sice jejich web stránky, ale tam nemůžu ty výrobky najít, mám ještě v PC naskenovaný leták i s cenou, kupovali jsme to tuším 2 roky zpátky, tak pokud chceš, pošli mi do IP mail, já ti to přepošlu, tady na fotkách to asi moc neuvidíš, ale zkusím to. - ah, tak sken sem nejde dát, chce to jen .jpg a ne .pdf
Ale upozorňuji, že je to polský výrobek, takže nějaký nátěr navíc by se šiknul, případně to musí sestavovat aspoň trošku zručný člověk, protože manželovi a bráchovi občas nevyšel nějaký šroubek s dírou :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme šikovného tatínka a taky všechno postupně vyrábí sám :slight_smile: a starší synek moc rád pomáhá a astistuje. :grinning:
12. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek