Hopsadlo do dveří, máte zkušenost?

mrsnikola
29. pro 2015

Ahoj děvčata, mám otázku ohledně hopsadla do dveří. Chtěla bych nějak podpořit chození a stání a napadlo mě pro naučení rovnováhy hospadlo do dveří. Vybírám už větší od 6m s maximální zátěží 15kg, jelikož je ta naše uličnice jedlík, tak pro jistotu 😀
No každopádně by mě zajímali vaše poznatky a nápady a zkušenosti, jelikož je toho na trhu hodně a já bych ráda něco za dobré peníze a dobrou kvalitu. Zatím se mi líbí od Hopsi.
Předem děkuji za vaše rady!

lv
29. pro 2015

hopsadla jsou stejně nevhodná, jako všechna chodítka (kromě těch, co se tlačí před sebou), visítka..dítě si tam ničí páteř.
Stoj a chůzi podpoříš válcem, překážkami v lezení - stačí tvoje nohy, přes které poleze.

katyxq
29. pro 2015

stání a chození tím určitě nepodpoříš, právě naopak - https://www.modrykonik.cz/choditka-a-hopsadla

audreyi
29. pro 2015

Chůze a stoj se vůbec podporovat z vývojového hlediska nemá. Čím déle bude dítě lézt, tím lépe. Syn začal chodit v 15 měsících, spontánně, najednou, sám, bez pomoci přešel půl místnosti a do týdne už jen sám chodil. Teď už mi po měsíci chození zvládne pěkně chodit i venku. Vše má svůj čas. Není důvod cokoli uspechavat....chodit začne určitě dítě samo i bez pomoci. A čím později tím lépe.

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
mrsnikola
autor
29. pro 2015

Děkuji za rady 🙂 já jen chtěla jí nějak pomoci, ale jak se říká, vše má svůj čas 🙂
no ještě že jsem si řekla o radu, než jsem bezhlavě nakupovala 🙂