• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hřejivý plyšáci, máte zkušenost?

26. října 2016 
Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s hřejivými plyšáky.Dle návodu se dají dát na 2 minuty do mikrovlnky a vydrží prý až 2 hodiny příjemně hřát,no moc tomu nevěřím :wink: ,proto by mě zajímalo zda máte někdo osobní zkušenost.Chtěla bych to synovi koupit k 1. narozeninám,ale nevím jestli to má smysl,díky :slight_smile:
30. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj tak to nevím já jsem používala hřejivý polštář z pecicček na bříško, plyšák mi přijde nepraktický, spíš si schoulí k obličeji, který zrovnaš moc ohřívat nepotřebuje. Ale jako bezvadný dárek k 1. narozeninám shledávám toto http://www.babycar.cz/katalog/hracky/zvukove--interaktivni-hracky/produkt/fisher-price-pejsek-mluvici-cz-ang. Malej ho dostal taky k prvním narozeninám, obyčejní plyšáci ho totiž absolutně nezajímají
30. pro 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrulka Ahoj,hlavně nekupuj ty vonávé levandulové.Dělala jsem v hráčkárně,voní dost silně až z toho bolí hlava.Jinak se dají sehnat obaly plyšáci s termoforem na vodu,příjdou mi lepší.
30. pro 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@benjik právě ten s levandulí jsem měla na myslí,říkala jsem si že když to bude hřát a vonět třeba bude líp ležet a spát :wink:
30. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miparime toho pejska má 3 letá dcera a u nás teda moc nikoho nenadchnul,tak nevím co koupit....odráželo a aut máme habaděj...chtěla jsem zpívající stoleček od fischer prince,ale je dost drahý :frowning2:
30. pro 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mame hrejivyho hrocha a nelibi se ji, jak hreje. navic je dost tezkej a malou proto vubec nezaujal. opravdu byl lepsi pecickovej polstar, nejdriv sme ho meli na brisko a ted je to dobra hracka
30. pro 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrulka Hm ty hračky od fp jsou celkově dražší,ale kvalitní
30. pro 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrulka hlavně z něj bude smrdět mikrovlka
30. pro 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
díky všem,tak jsem ztratila iluzi o dalším dárku k roku :slight_smile:
30. pro 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrulka Já jsem si kdysi z Anglie přivezla plyšáka ve kterém je ta ohřívací gumová láhev do které naliješ horkou vodu jak radila @benjik . V Anglii totiž málokdy v zimě topí a používám ho doteď když třeba promrznu je to fajn. Je heboučký a nádherně hřeje. Stačí ohřát v rychlovarné konvici vodu a nalít.
30. pro 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jak to tak čtu tak sem asi jediná ale za mně nejlepší wěc na swětě :slight_smile: :slight_smile: .... loni jsem dostala na wánoce takowouto nahříwací owečku ( wětší) wewnitř je lněné semínko a lewandule - dám do mikrowlnky ( dáwám tak na max 90 sekund) a normálně nawenku tu hoďku a půl hřeje, a když si dám plyšáka pod peřinu wečer tak ještě ráno pořád drží teplo ..... MS bych bez téhle úžasné wěcičky určitě nepřežila :grinning: :grinning: ... mám od téhle firmy : http://www.waermekissen-shop.de/info/Greenlife-value.html ( kupowané z českých stránek ale z kterých konrkétně fakt newim) , nicméně mají holky spráwnou připomínku že plyšák je docela těžký , přitulit se super ale položit malému dítěti na bříško asi ne :confounded:

@mistrulka : mám s lewandulí od značky greenlife walue a newoní pronikawě, tak akorát příjemně na usínání

@benjik : mám lewandulowý a teda mikrowlnka od toho wážně nesmrí :grinning: :grinning:
30. pro 2012 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjik Já se přidávám k @ange_de_la_morte - mám gelový polštářek s levandulí z DM-ka a jsem teda spokojená. Dám do mikrovlnky a fakt se mi nezdá, že by z toho MW smrděla a ani mi nepřijde, že je to nějaká pronikavá vůně :wink:
31. pro 2012 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme berušku do mikrovlnky,super,mám teda nesmrdí z mikrovlnky,nevím taky,jak by mohla,když ji člověk čistí,vydrží opravdu dlouho teplá.Je pravda,že je těžší,ale nevidím v tom problém.A musím říct,že jsem teď sama využila při zánětu prsu,neskutečně mi pomohla.Takže více využití :wink:
31. pro 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrulka Lepší než kopuit něco, co nevyužiješ-od toho tu ty diskuze jsou :wink:
2. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miparime stále ještě uvažuju o tom zpívajícím stolečku od FP,klidně i po někom,ale nemohu sehnat
3. led 2013 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nikole17.
U nás hřejivý plyšáček úspěch moc neměl, za to kamarádka donesla malému tohoto http://babycar.cz/plysove-textilni-hracky/3962-lamaze-b-w-mazlicek-skunk.html# skunka, malý mu říká "kuní" a bez "kuní" neexistuje, že by se šlo spát...u dětí nevíš, co se jim zalíbí nebo ne :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem své dceři kupoval k narozkám suprovýho hřejivýho plyšáka z Hamleys, a paráda, můžu jenom doporučit
16. říj ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Své dítko znáš nejlíp, ale já bych tomu našemu nic hřejivého na spaní nepořídila. Celkem se potí během noci. Vlastně celkově je oproti dětem dost otužilý. Maminky mají děti v bundách a fusakách, my máme dítko v mikině :grinning: Hrějivý plyšák by ho asi nenadchl :slight_smile: Jinak k 1. narozeninám malého hodně zaujal takový hrací volant na panelu. Zkusím najít a pošlu odkaz. Už jsou mu dva roky a čtvrt a baví ho stále.
16. říj ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
16. říj ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A až teď jsem si všimla, že je diskuze 4 roky stará :grinning: Ženský neobnovujte starou diskuzi, když není aktuální :grinning: Že?! @dominnno :grinning:
16. říj ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@svetlus_pepca
Tak každý dítě není na plyšáky, co si budem povídat, že ano, ale prostě má ty plyšáky natolik ráda, že by jich snesla i několik v posteli
26. říj v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@svetlus_pepca
Stane se, ale nevadí, teď už je to v podstatě jedno.
26. říj v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek