• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký kočárek pro panenku? Doporučte

26. listopadu 2015 
@paulie A můžu se ještě zeptat na spokojenost kočárku? Mám ho v krabici u rodičů a holka ho dostane až asi za týden :slight_smile: a já se ho nemohu dočkat :grinning:
25. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabacek my ho máme jako dárek od Ježíška :grinning: Ale když jsme byly v hračkářství (na testované), tak z něj byla nadšená a nechtěla od něj :slight_smile: Já jsem si ho prohlížela v několika hračkářstvích a nakonec jsem se asi definitivně rozhodla na tom veletrhu hraček v Praze-Letňanech, kde jsem paní (z dovozové firmy) opravdu hodně vyzpovídala, zkoušela jsem tam s ní jezdit, potahy, panenky do něj (malá dostane 45centimetrovou od Nines) ...
Když se nebude líbit malé, tak já si s ním rozhodně vyhraju :grinning:
25. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ho nakonec také dostanem od Ježíška :grinning: a já bohužel neměla tu možnost ho někde otestovat, riskla jsem to až z netu, jelikož jsem se dočetla že by to mělo být i pro větší holčičky, tak doufám že se bude líbit a bude na dlouho :grinning: jelikož nás to zatím nějak moc netankuje nějaký panenky a kočárky :grinning:,ale začínáme se do toho dostávat. Původně jsem chtěla jiný,levnější ale když jsem na něj pak náhodou narazila v hračkářství tak jsem se zhrozila jaký je malý a začala jsem hledat na netu :slight_smile: a nějak jsem narazila na tento...
26. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabacek já na tyhle Bayery slyšela opravdu hodně chvály a kamarádka má už dva roky typ s vložnou taškou a bez otočných koleček a prý je pořád v pořádku :slight_smile: To mě asi přesvědčilo nejvíce :slight_smile:
Taky jsme se s manželem domluvili, že tohle bereme jako kočárek na ty cca tři roky max ... pokud z něj vyroste a bude stále chtít vozit panenky, budeme mít aspoň tip na dárek :slight_smile:
Já jsem narazila na "kopii" od Knorrtoys, ale na tom veletrhu mi přišel materiálově trošku horší a hlavně byl víc "vykinklaný" :sweat_smile: Ale třeba to byl zrovna ten jediný kousek ... :slight_smile:
Tak ať Ježíšek udělá hodně radosti :wink:
26. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za rady, aspoň trochu se mi ulevilo že to bude kvalitnější :grinning:, teď si počkáme jaký bude mít ohlas pod stromkem,sice když jsem ho holce ukazovala na fotce tak ho strašně moc potřebovala a vybrala si i barvu tak uvidíme :grinning:....I Vám přeji aby jste najezdili mnoho KM bez nehod :grinning: :grinning:.
30. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabacek Nápodobně :slight_smile:
U nás tedy také proběhl samostatný výběr barvy a musím říct, že jsem málem zešedivěla :grinning: A hned na to ještě výběr panenky ... ale za odpoledne jsme to zvládly :grinning:
Btw - zde je ta naše vybraná panenka (taky z Mall.cz) - je to Nines Mi Bebito
30. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Panenka je nádherná, ale obávám se že u nás by to byli zatím vyhozené peníze , proto se tatínek vydal na dokup dárků sám a koupil nějakou dlouhovlasou slečnu :slight_smile:.Už se nám to blíží,nemůžu se dočkat.....Přeji Vám krásné vánoce,hoodně dárečků a příjemné prožití svátků :grinning:.G.
18. pro 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabacek Tak u nás trošku zvrat - kočárek dostala maluška k narozkám, neb jsme všichni odpadli a panenka je v jiném městě v místě původní oslavy: nemůžeme ji od toho kočárku odtrhnout :grinning: Rukojeť má trošku sníženou, ale vůbec jí to nevadí, běhá tu s tím v podstatě neustále, kočárek si pořád hlídá a je z něj celá poprděná :grinning:
Panenku bude snad zbožňovat stejně - vypadá jako miminko (záměrně - dá se oblečením ustrojit jako klouček i holčička) a naše drahá je teď celá pryč z příbuzných miminek, které v rodině máme ... takže po letech autíček a vláčků tepu holčičkovské pudy, co to jde :grinning:

Taky mějte krásné Vánoce a pohodové svátky :slight_smile:
18. pro 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak vy už to "máte za sebou " :grinning:,jako kdyby bylo na mě tak by ho dostala také k narozeninám,ale je to dárek od babi a dědy a ty ho dají pod stromek :grinning:.Naše cácora má už asi 5 nebo 6 panenek a mimin,ale máme ještě straršího kluka,tudíž si hrála s autíčkama a na panenky nějak nebyl čas :grinning:,až teď co je starší a "nutí se" jí tak už o ně jeví zájem,obléká,češe,bere do postele nebo sebou do školky když jdem vyprovodit bráchu,dá do kočárku který šoupne do šatny a prý ticho miminka spí :grinning: a tím to hasne :grinning: :grinning:,ale to Vaše je fakt úžasný,pokud jí to bude brát tak asi v březnu bych šla do něj :grinning:D.G.
19. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den maminky :slight_smile: ,
do naší Wiki knihovničky byl přidán článek http://www.modrykonik.cz/kocarky-pro-panenky-adbor/, který spadá do nové sekce Kočárky pro panenky.
Máte zkušenosti s kočárky pro panenky Adbor? Pokud ano, napište nám je prosím přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ...". Vaše postřehy a recenze jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď poohlíží po vhodném kočárku pro své nejmenší.
Mockrát Vám děkuji, že pomáháte Wiki knihovničku rozšiřovat a tvořit :slight_smile: .
Krásný den všem.
D.
12. únor 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké kočárky pro panenky mají tady http://www.hracky-4kids.cz/kocarky-pro-panenky/ :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Dobrý den. Jen díky této diskuzi a vašim příspěvkům jsem se rozhodla pro kočárek Bayer :wink: . Pročetla jsem vše a pořád nevím jaký koupit,jestli Bellinu nebo Emotion. Dcerka bude mít teprve 2 roky a měří jen 85cm. Vy když jste je viděla v obchodě,byl ten Emotion vyšší,nebo pouze ta rukojeť byla o třošku výš než u Belliny. Mě se líbí víc Emotion,právě kvůli těm jednoduchým předním kolečkům :slight_smile: . Jaké máte zkušenosti po delší době používání,nesekají se ty kola,jak už tu bylo psáno? Původně jsem měla vybraný od Knorrtoys,ale tam u stejné věkové kategorie jsou také ty přední kola zdvojená :frowning2: . Přijde mi,že to snad vyrabí v jedné továrně,jen u toho Bayeru jsou kvalitnější látky :dizzy_face: . Poradíte prosím :wink:
24. čer 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Po půlroční zkušenosti musím říci, že volba Bayeru byla opravdu dobrá :slight_smile: Kočárek pořád vypadá, drží a funguje na jedničku. A dcerka i přišla na chuť střídání hluboké a sportovní korbičky, takže jezdíme variabilně :slight_smile:
Jen musím tedy přiznat, že je, dle mého názoru, pro min. o rok až dva roky starší holčičky (i ta "menší" Bellina), jelikož naše K má cca 105cm a rukojeť má sníženou (ne rovně, ale o stupeň dolů) ... Pro menší holčičku bych koukla po něčem velikostně jako je Lupo (http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=bayer+lupo) nebo Lola (http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=bayer+lola) ... obojí má rukojeť ve výšce od 40cm, což by malé asi sedělo lépe. Moje K má rukojeť níž, ve výšce 50cm, a má ruce ve výšce dolní části hrudníku/lehce pod žaludkem ... :sweat_smile:
24. čer 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Děkuji za odpověd :slight_smile: . Tak to jsem tedy z té velikosti nešťastná,něco jako golfky máme doma a Barča by právě raději chtěla korbu,ale zase ty samostatné hluboké kočárky od Bayeru mají pevná kola,nepolohovatelné rukojeti,nebo ty vložné tašky a to se mi nelíbí :frowning2: . Tak teď opravdu nevím zda koupit nebo ne. Malá jezdí i s velkým kočárem,máme Brio,ale je pravda,že jak přes něj nevidí,tak jede slalom.
24. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já jsem po Bayeru pokukovala už od druhých narozenin naší K, ale díky tomu, že jsem jí ho vyzkoušela v hračkářství už před rokem, tak jsem věděla, že jí byl velký ...
Naší dívčině naštěstí dlouho vystačily obyčejné golfky, takže kočárek měla :slight_smile: Kočárek s vložnou taškou a pevnými koly, co dostala ke druhým narozeninám od dědy/babi, též moc neměl úspěch :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Tak já vážně nevím,narozeniny má za necelé 2 měsíce,panenku Baby alive už mám doma koupenou a chtěla jsem jí dát vše dohromady i s kočárkem. Já to asi risknu,vůbec nevím co bych vymyslela jiného :frowning2: . Ještě jsem koukala jen po těch hlubokých,ale tam prostě není polohovatelná rukojeť,ty kola pevné bych ještě snesla.
24. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak jedině "nenápadně" do nějakého hračkářství ... Anebo nechat kočárek na jindy a k panence pořídit třeba postýlku/kolíbku :slight_smile: Popř. synek má nákupní košík, aby mu nebylo líto, že nic nevozí :slight_smile: Jeho panenka tam sedí na sedátku :slight_smile:
24. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie No byla jsem i nápadně sama :sweat_smile: ,ale kočárky příšerné :frowning2:! Na Bayer jsem nenarazila nikde a to jsem projela celé Vary. Musela bych tak do Plzně a to projedu víc,než co dám za kočárek :grinning: . Narazila jsem ještě na tento a asi to nakonec vyhraje i když se mi tak nelíbí,ale funkci asi splní a tu Bellinu bych koupila až tak za 2 roky,pokud bude kočárek ještě v kurzu. Moc děkuji za rady :slight_smile: https://www.mall.cz/kocarky-panenky/bayerdesign-trendy-kocarek-pro-panenky?param1=PINK%2FBLUE
24. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já pro dvouletou kupovala ten menší od Bino a je fakt super, hlavně je hodně pevný, i malá sama se v něm vozí, žádné chrastítko, která mají všude kolem v obchodech....
24. čer 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Vypadá moc dobře :slight_smile: Malá bude nadšená :slight_smile:
25. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také doporučuji Bayer Chic Evolution. Dceři jsme kupovali fialový http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/bayer-chic-emotion-2v1-plum-63825/ a miluje ho. Opravdu si s ním vyhraje. Měla podmínku, že kočárek musí mít pro panenku pásy a tento to splňuje. :slight_smile: Krásně se s ním jezdí, opravdu super kočárek! :slight_smile:
25. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Jé tak to vůbec nevím co je za kočárek,je s korbičkou :slight_smile:? Podívám se na netu.
25. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu http://www.srovname.cz/bino-kocarek-pro-panenky/srovnani-cen/k.2071522

Doporučila mi ho tu jedna maminky tady z MK a více maminek ho chválilo.
25. čer 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Už jsem na něj koukala,myslela jsem,že je to tento :slight_smile:! Je sice hezký ale nemá polohovatelnou rukojeť a 55cm od země je pro nás ještě moc. No a hlavně už mám koupenou panenku 40cm a tady je místo jen 35cm na ležení. Takže ten pro nás není,ale díky za typ :wink:
25. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Malá ho dostala k roku a v pohodě s ním jezdila :grinning: .
25. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tady v albu mám pak předvybrané kočárky ke 3 narozeninám, to už bude větší kočárek.

http://www.modrykonik.cz/blog/hojda/album/dareckove-4ry8pe/
25. čer 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Máme také sporťák,kde je výška madla 55cm,ale je malinký. Mě vadí že se ten váš prostě nedá polohovat a ten vnitřní rozměr korby. Jinak kočárky v albu pěkné,ale já už mám pro větší vybrán ten od Bayeru Bellina :wink: .
25. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Naše malá má stejně nejraději asi tento :grinning:
http://www.modrykonik.cz/blog/hojda/album/refresh-21uq0d/
25. čer 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulie dobry den,mohu poprosit o odkaz a znacku tohoto kocarku a je to i pro 4lete? Jak jste s nim spokojena? Dekuji.
1. říj 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy, dobrý večer, omlouvám se za pozdní odpověď - mám poslední dobou všeho nad hlavu :slight_smile:
Náš kočárek je tento: Bayer Chic Bellina 2v1 (http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=bellina+2v1&min=&max=&o=3), konkrétně červenočerný s kroužky.
Pro čtyřletou holčičku je určitě. Naše malá jej dostala loni před Vánoci ke 3. narozeninám a byl jí zprvu trochu velký, nyni v téměř 4 letech už jezdí pohodlně. Po téměř 9 měsících ježdění (doma i venku) musím říct, že se nám ta investice vážně vyplatila. Kočárek stále vypadá jako nový: Barvy nevyšisované a stále jasné, konstrukce stále drží tak, jak byla v den smontování, kolečka v pořádku, ...
Zrovna dneska jsem byla na veletrhu hraček v Letňanech a mluvila tam s paní prodavačkou z firmy Trim (dovozce) - ta mi řekla, že kdyby se náhodou někdy něco porouchalo, tak bez problémů zajistí opravu či výměnu špatného dílu, což považuji za velké plus :slight_smile:

Klidně se ptejte, co Vás napadne :wink:
4. říj 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek