Kamarádi z lesa, líbí se vám tato akce?

kkaatte
8. zář 2016

Maminky líbí se Vám tato akce? Vím, že celá série vyjde na moc peněz. Říkala jsem si, že bych udělala předplatné na pár čísel, abysme měli tu hrací deku, pak bych to zrušila a koupila jen některá čísla. Bojím se, aby šlo od toho odstoupit. Nemáte někdo zkušenost, byla prý už akce s farmou. Mockrát děkuji za Vaše postřehy 🙂

nutricnihodnota
8. zář 2016

@kkaatte Jestli si to nemůžete dovolit, tak to vůbec nekupujte. Stejně je to zas jen chvilková záležitost a tahák peněz.

mrazulkav
8. zář 2016

Tady najdete všechny potřebné informace

luckamb
8. zář 2016

@kkaatte ja uz měla tu první várku Farma. Je to super, objednala jsem i teď. Knížky krásné, doteď se k nim vracíme a s figurkami si hrají obě děti. Ja doporučuji. Odstoupení není problém

kittykat22
8. zář 2016

@kkaatte urcite bude niekto tu deku predavat online.

danny2303
21. črc 2017

Já budu reagovat, protože hodně lidí na diskuzích psalo, jak je to drahé, zbytečné atd. Za nás 100% úspěch. Od prvního čísla si s tím malá hraje každej den a to už těch zvířat teda máme požehnaně. Malá má obrovskou fantazii a denně si navymýšlí s kamarády z lesa spousty nových příběhů. Děláme jim dorty, vozíme je traktorem, krmíme je ovocem a zeleninou, stavíme jim domečky. A ty knížky jsou též super a poučné, až na ty příběhy na konci, které jsou poněkud slabší, ale to je úplný detail.

monrei
2. lis 2017

Musím se přidat k tomu že je to super a tak drahé mi to nepřijde. Mám předplatné s prémiovou nabídkou a 356 Kč měsíčně za 4 zvířátka a dvě knihy mi přijde adekvátní a levné. Dcera je pořád nadšená i natesena a knihy jsou pěkné ilustrované. 🙂