Kdy koupit první motorku (krosku) pro dítě??

radunkau
29. črc 2018

Ahoj maminka,chtěla jsem se zeptat Vás,které vaše deti jezdí na kroskach,kdy jste koupili dítěti prvni motorku a kdy je podle vás nejlepší zacit??Diky😉

hermelinah
29. črc 2018

U nás je jasně dané, že první motorka bude až se naučí pořádně jezdit na kole, skoky, sjezdy... Takže teď v pěti letech to ještě nebude, viděla bych to tak 8 - 10 let, zatím jdeme ve dvoustopách, ač sme na moto závodech každý druhý víkend 🙂

fita
Autor odpověď smazal
Zobraz
fita
29. črc 2018

Syn dostal ted k 6-tym narozeninam......od tri let jezdil na ctyrkolce.

radunkau
autor
30. črc 2018

Diky holky...ruzní jezdci a v obchodech rikají, že jak dítě zacne chodit, tak muže na motorku. At si na to zvyka a tak... Syn má 18 mesíců 😀 mame malou krosku s přídavnyma koleckama. Tak nevím...

konidana
30. črc 2018

@radunkau a nebude pak mít už doživotně místo nožiček jen kolečka? 😅
Vtip. Ale jako ve 2, 3 letech mi přijde fakt brzo.

patmouse
30. črc 2018

Tak zalezi,jak mic vazne to s jezdenim myslite. Pokud by to mela byt jen obcasna svezeni po poli,tak je to asi fuk,ale jestli chcete mit z prcka maleho zavodnika,tak cim driv tim lip.

hermelinah
30. črc 2018

@radunkau jak říkáš, je to různé, ja byla minule kupovat helmu na bugynu a s pánem sme se třeba shodli na tom, že 3 roky jsou zbytečně brzy a těch 5 je taková hranice 🙂

stef_stef
6. srp 2018

Dobrý den,
Věnovala jsem se 3 roky dětské Minibike akademii, nejlepší je, posadit dítě nejdříve na čtyřkolku, mezi 2-3 rokem. Čtyřkolku si dat na popruh, a dítě naučit ovládat brzdu a plynovou rukojeť. Pokud tohle zvladne, můžete začít s motorkou

radunkau
autor
6. srp 2018

@stef_stef super...děkuji za radu!! Malý má teď 18měsíců. Vim,ze je to brzo. Ale pomalu ať se s ní seznamuje. Ta ctyrkolka nás taky už napadla,aspon vim,co koupit na Vánoce😉

elikk
31. črc 2023

@radunkau dobrý den. Nemám dítě. Narazila jsem na vás ikdyz po pár letech co koukám. Teď je mi 17 let. Táta pořídil sajdkaru co je motorka s postranním vozíkem máme přesně motocykl ural v mých 6 letech kvůli tomu abysme mohli jezdit celá rodina já, máma a táta. Nakonec teď na ní jezdíme jen já a táta ale ta motorka je moje láska. K 10.narozeninam jsem dostala čtyřkolku automat s obsahem motoru 110. Poté cca v 15 letech táta tuto čtyřkolku prodal a koupil mi větší závodní čtyřkolku s obsahem motoru 250 s řazením kvůli tomu abych se naučila řadit. A teď si dělám řidičák A1 na 125 a nejspíš budu mít terénní enduro a samozřejmě jsem jezdila někdy na babete. Ale můj bratranec kterému je 6 let tak asi ve 5 letech měl čtyřkolku se řazením na ruku co já jsem měla vždy na nohu. A teď v 6 letech má silnější asi 110 obsah motoru.