• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolotoč Fisher price. Vnímá Vaše dítě ty světla?

11. ledna 2016 
Fuha a toto, dva kolotoce? Jej to by som si rozmyslela, ked ti budu oba pilit usi a pojdu len o sekundu "mimo", tak to bude cirkuuus jaaaj a to staci, aj ked jeden bude mat trosku slabsiu baterku a rozdiel tam bude. A vecer v tichej izbicke je taketo nieco pocut riadne :rolling_eyes:
5. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 no jo, ale jak to udělat? přece nebude jedno dítě bez kolotoče a druhé s plnou výbavou? Nedá se tomu třeba vypnout zvuk? :grinning:
6. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovicka_ - chytreeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Oba sa budu tocit a jeden bude hrat pre obe deti :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 no ale dá se to - aby jel jeden bez zvuku? :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovicka_ - hej hej, to sa da, mozes nastavit hlasnost zvuku, aj bez zvuku, teda len pohyb.
6. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 no bezva, tak mám vyřešeno. A koupím jednak ten Rainbow Forest a druhak ten medvídkový co dělá projekci na strop :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, neměl byste doma někdo návod ke kolotoči žirafa od Fisher Price? Objednala jsem si použitý, kolotoč hraje, ale bohužel se netočí :frowning2: tak jestli bysme v tom návodu něco nevyčetli (i když pochybuji...) Díky!
4. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nepotřebujeme, šikovný manžel posunul kontakt a kolotoč se už zase točí :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak by mala niektorá maminka záujem, máme na predaj kolotoč nad postieľku FP takých macíkov ako motílkov aj s projekciou a diaľkovým :slight_smile: na cene sa môžme dohodnúť,stačí mi napísať do IP
18. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika87 Ahoj este je na predaj, ci uz neskoro pisem?
8. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 juuuuj už dávno som ho predala...
8. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky je normální, že se nám baterky po 20 minutách vybily?
29. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčence, napíšem do tejto témy neviete mi poradiť? Máme doma kolotoč FP Motýle a pokazil sa- netočí sa, ani nesvieti- predpokladám, že nejaký kontakt sa prerušil. Neviete, kde by mi ho opravili? BA, SC resp TT? V záruke už nie je,ale je v super stave, bolo by mi ho ľúto, bol drahý... ďakujem!
28. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovicka_
Máte taky kolotoč FP žirafku a netočí se. Můžu se zeptat, jak to Váš muž opravil? Děkuji
22. srp 2013 v 15:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dotaz kolotoč je složený (medvídci k tomu hlavnímu panelu co se montuje na postýlku, jak ho postavím???děkuji
11. led 2016 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koupili kolotoc nevim presne uz znacku a davidek plakal jak blazen a to se kolotoc ani netocil nehral nic.takze jsme ho museli z postylky sundat a kolotoc za1200nam byl k nicemu:smiley:
11. led 2016 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly tam tri medvidci s kridli nahore takova kopule a kdyz se zapnul po strope behali hvezdicky.byl nadhernej mela jsem z nej takovou radost ovsem synacek ne
11. led 2016 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už jsem na to přišla ;)
11. led 2016 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek