Kolotoč nad postýlku, jaký máte?

fruitylabello
27. únor 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaký máte kolotoč nad postýlku.. který doporučujete a kterému se vyvarovat. děkuji za rady 🙂

teenyel
27. únor 2015

My máme vybraný a objednaný "fisher price kolotoč nad postýlku motýlí medvídci". Ptala jsem se na něj i holek co ho mají a prý dobrý, jsou spokojené 🙂

fruitylabello
autor
27. únor 2015

@teenyel našla jsem ho za 1100kc.. vypadá moc hezky, ale pujdu do něčeho levnějšího.

krystalka
27. únor 2015

Já už ani přesně nevím, jaká značka nebo typ to byl, prostě jsme nějaký vybrali, co se nám líbil v obchodě 🙂...ale dneska už bych ho asi dopředu nekupovala, syn jako malinký tyhle zvukové hračky neměl vůbec rád, až tak kolem půl roku, možná později....takže ho spíš jen pozoroval...a ani později na uspávání tyhle hračky nefungovaly, dokud to hrálo, tak to byl signál, že se spát nebude 😀...zpětně ten kolotoč hodnotím zrovna jako jednu z věcí, které bych už příště asi nekupovala, stejně jako jsme se úplně v pohodě obešli bez lehátka do vaničky, bez vibračního a houpacího lehátka na den....a naopak bych dneska rozhodně už před porodem koupila šátek nebo manducu....dodnes mě mrzí, že jsme žádné nosítko neměli, nějak jsem se k tomu nemohla pořád rozhoupat to zkusit a nakonec už byl velký a nebylo to potřeba...

dolfino
27. únor 2015

My máme "Fisher Price kolotoč s hvězdami" Měli jsme problém s uchycením na postýlku - dost se nám kýve, tak máme raději ještě slepený izolačkou... Občas i blbnou světýlka - problikávací nebo úplně zhasnou... Za ty peníze to žádná sláva není... ☹ bohužel...

fruitylabello
autor
27. únor 2015

nakonec jsem sehnala od paní tento za 300kč. takže za ty peníze mi asi ani nebude trhat žíly, pokud malého nezaujme.. http://pro-nejmensi.heureka.cz/fisher-price-kol... není ani na baterky, ani na ovládání, obyč natahovací.. tak uvidíme. díky za názory 😉

kkamcatko
19. pro 2015

@teenyel Prosím jak máte na kolotoči uchycená ty ramínka s medvídky? Nějakým šroubkem?

teenyel
19. pro 2015

@kkamcatko jo jo, je to sesroubovane 🙂 máme ten, co se skládal. Mají ještě jeden s medvídky a ten má už vršek hotový a dá se sundat a pripnout bez základny třeba na kočár 😉

danca1990
10. lis 2016

maminky nemate nekdo zkusenosti s kolotocem nad postylku bud Hudební kolotoč My Nature Pals a nebo Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop dekuji za info