Lyže s dětmi - Rakousko, Itálie

giona
18. říj 2018

Prosím nemá někdo tip na ubytko /nejlépe penzion nebo apartmány/ u sjezdovky bez nutnosti použít skibus nebo auto? Máme půlroční dámu a 4 leťáka, co už zvládá lyžování a výjezd na páse. Nechceme hotel se stravou, spíše možnost vaření domácího 🙂. Děkuji za jakýkoliv tip nebo postřeh!

editah222
18. říj 2018

@giona já mám pro děti radši Itálii, přijde mi, že je k ním taková přátelštější☺. Ubytování bohužel neporadim, jezdíme jen s polopenzí, ale většinou vychází lyžařské pobyty lépe s cestovkou. My jezdíme s Nev damou

l_baruska
18. říj 2018

@giona nám se líbilo na Dachsteinu, lyžovat jsme tam jezdili bez dětí a bydleli v hotelu v dojezdu skibusu. Jinak v létě jsme tam byli letos i se Šimonem v Gosau v hotelu Cooee a bylo to moc fajn (hlavně je to fakt blízko)

michaela_2
19. říj 2018

Itálie, Monte Bondone

Jeli jsme se Sport Kids a dokonalost 🙂

berynka
19. říj 2018

Byli jsme se starší dcerou Dachstein West - ubytovani Haus Wastl.Velky apartmán s kuchyni,dalo se dojít pesky k dolní stanici lanovky (možnost nechat věci ve skrinkach). Dole u lanovky bylo zázemí pro menší děti.

editah222
19. říj 2018

@michaela_2
@giona Monte Bondone je pro děti opravdu super. Malé středisko s dlouhou modrou sjezdovkou (šestisedačka). Ale na můj vkus tam bylo trochu moc lidí, čekačka asi na 5minut :D :D

michaela_2
19. říj 2018

@editah222 No děti právě jezdily s instruktory a měly přednost na lanovku - a my jsme jezdili s manželem tu boční černo červenou sjezdovku a tam moc lidí nebylo 🙂)

Ale je to o štěstí...