Malování vodou - co koupit? Máte tipy na výrobky?

elisa_day
7. pro 2014

Dcerka ráda čmárá. V březnu jí budou dva a ráda bych jí k vánocům koupila něco na malování. Zaujalo mě malování vodou, máte s tím někdo zkušenosti? Vyplatí se koupit nějakou větší podložku nebo stačí jen malé omalovánky? Jak dlouho to schne? Nějaké typy na konkrétní výrobky? Vyhrají si s tím vaše děti?

verunka_korunka
7. pro 2014

@elisa_day nevím co přesně mas na mysli, ale my si koupili v Číně takovou latku na trénování psaní. Je z jedne strany bílá a z druhé černá. Maluje se na to vodou. Děti si s tím chvíli hráli (vlastní zatim nemáme, ale neteř to vyzkoušela) a uschne to fénem docela za chvíli... Nebo na topení tak za hodku.

konikova
8. pro 2014

@elisa_day ja jsem kupovala neteri presne tyto obrazky http://a-toys.cz/cz-detail-878218-kouzelne-malo... , kdyz mela 2roky, hodne si s tim vyhrala, uschlo to asi za 5minut na topeni. ted jsem koukala na ty velke podlozky na googlu a ty jsou perfektnbi ale myslim si, ze pro tak male dite zbytecne 😉

teriszek
8. pro 2014

Malému budou dva a koupila jsem tu velkou podložku a je to super !

veruska007
8. pro 2014

My máme tu podložku na vodní malování, koupenou na MMB. Spokojenost, okolo 2 let si s tím děti hodně vyhrály a já si ušetřila spoustu nervů, aby nepočmáraly pastelkami něco, co se nesmí. Bezva i na cestování, na dovolenou, ... dobré je, že to rychle schne, takže se dá malovat pořád dokola.

didi1808
8. pro 2014

My máme vyzkouseny omalovánky, tam se musí hlídat aby dite často nenamacelo do vody, pak se totiž stalo že stranka byla skoro proderavena 🙂 Ale jinak to malou bavilo a baví pořád. A před rokem jsme koupili to kouzelne malování a byla nadsena bravala si to i k babičkám. 🙂 Jelikož mame už i druhe dite tak chci vyzkoušet tu podložku tak uvidíme 🙂

elisa_day
autor
8. pro 2014

@teriszek A můžeš mi prosím napsat jakou přesně máš? A za kolik? Jak rychle to schne? Vyhraje si s tím?
@veruska007 Mohla bys mi taky prosím napsat jaký přesně máš typ, značku? Ono je jich hodně a na některé jsem četla i negativní recenze, nerada bych koupila nějakou blbou...

veruska007
9. pro 2014

@elisa_day Krabičku jsme dávno vyhodili, na podložce ani peru žádná značka napsaná není. Jen je uprostřed nahoře nápis Learning water painting doodle mat. Mám to koupené od paní z MMB, která bydlí v Tuřanech a má hračkářství.