Odrážedlo Scuttlebug x Puky. Máte zkušenost?

papuellka
23. únor 2010

Vím, že o odrážedlech už tu diskuze je, ale konkrétně by mě zajímaly zkušenosti s těmito dvěma. Líbí se mi obě dvě, první je i skládací, což je fajn. Ale co málo jsem někde narazila, malýmu bude 18 měsíců, nebude pro něj malé? Ikdyž teda píšou, že by mělo být až do tří let. Chci, aby nám vydrželo delší dobu.

myskin
23. únor 2010

Já jsem taky vybírala z těchto dvou a vyhrálo odrážedlo Puky Wutsch. Je skvělé, stabilní, lehounké, má dobrá kolečka i na používání doma - nerachotí jako ty plastová odrážedla. To skládací jsem viděla u nás v obchodě a přišlo mi hodně fórové a malé. A kolečka má jako se dělají u kancelářských kolečkových židlí. Nedovedu si představit s tím jezdit venku. Možná tak doma na plovoučce.

papuellka
autor
24. únor 2010

Právě jsem se taky chtěla vyhnout tomu plastickému odrážedlu. Ještě jsem se chtěla zeptat, někde jsem taky četla, že Puky má ty přední kolečka dál od sebe a že dítě do nich naráží?

myskin
24. únor 2010

Puky má přední kolečka blíž u sebe než zadní, malá na něm jezdí tak od 14 měsíců. Sedátko je od země 24 cm, oměřte si někde v obchodě ty plastová odrážedla pokud máte dítě čahouna. Malá bude mít v květnu 2 roky a tento rok nám snad ještě vydrží.

spetra
24. únor 2010

taky jsem se rozmýšlela nad těmato... koupili jsme scutlebug... líbí se nám, vyhrálo hlavně kvůli tomu skládání, čekáme druhé mimčo, tak myslím že se nám to šikne... Tomášek na tom zatím moc jezdit neumí, jen kousek po bytě, ale myslím že to brzo příjde... já počítám že to bude mít tak na rok a pak koupíme takovéto kolové odrážedlo, takže velikost pro nás ok....
myskin: josu 2 druhy, jak říkáš to s těma kolečkama jako by od židlí je na doma a pak je takové co má kolečka jako mají třeba brusle... tak to máme my...

myskin
24. únor 2010

spetra, já si teda nedovedu představit jezdit venku i s těma kolečkama jako u bruslí. Jedině na dokonalém povrchu. Jaro se blíží tak to vyzkoušíte.

baarca
27. únor 2010

Myskin, můžu se jen zeptat, jak je tvůj prcek veliký. Taky se mi moc líbí to Puky a váhám mezi Pukylino a Wutsch. Chceme ho koupit k 1. narozeninám v květnu. U Pukylina píšou, že od 1 roku nebo 75cm a u Wutsch od 1,5 roku nebo 80cm. Malý měl na osmiměsíční kontrole 74cm, v roce bude těch 80cm určitě mít, takže bych raději toho Wutsche, ale samozřejmě chci abychom ho mohli hned v létě využít.

myskin
27. únor 2010

baarca, vem rovnou Wutsch. Naše ho dostala taky k 1. narozeninám a na zem dostala. V květnu bude mít 2 roky a teď má asi 86 cm. Ale má dost dlouhý nohy a už teď bych brala kdyby bylo odrážedlo trochu vyšší. No letos ho musí dojezdit. Takže ber Wutsch tamto je pro trpaslíčky 😀

baarca
28. únor 2010

Myskin, díky moc, já si to tak myslela. Můj Mates má taky hlavně dlouhé nohy 🙂

evena
21. zář 2010

ahoj
mám dotaz pro ty co mají odrážedlo puky wutsch ... nebouchají se vaši prcci nohama do zadních koleček?

katarina82
13. dub 2011

Mám stejný dotaz jak evena, jestli nenarážejí na Puky nožičkama do zadních koleček. 😕

evena
13. dub 2011

@katarina82 ahoj, tak už vím, že nenaráží 😉 malé se na něm jezdí bezvadně, doporučuju 🙂

katarina82
13. dub 2011

@evena Fakt ne? Viděla jsem na mmb, že jedna maminka si stěžovala, že pokaždé narazí a tím pádem mu nejde jezdit... Tak to je super, díky.

evena
15. dub 2011

@katarina82 když ho dostala k roku, tak do koleček narážela, ale teď opravdu nezavazí 😉 možná záleží i na věku, než na to to dítě přijde .. taky jsem se setkala s maminkou ročního dítěte, která měla tu samu zkušenost a teď je to ok ...

mat_ka
18. dub 2011

Ahoj.
ja teda nechcem nikoho odradzovat, ale nas maly ma 16 mesiacov a ma vysku 79 cm a jazdi na dvoch kolesach.
Skusili sme teda odrazadlo Strider je lahucke a sedanka sa da nastavit uplne najnizie az na cca 28cm.
Wusch a maju nasi znami a mala im na tom behala po byte od 1,5 roka a ked mala cez 2 tak ju to uz moc nebralo.

urcite to stoji za uvazenie Strider, mozno sa na tom nebude vas maly prehanat po byte hned prvy den ale je to zabavicka ktora s nim porastie od 18 mesiacov az do 3-4 rokov.
http://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Strider...
tu som nasla aj nejake fajn fotky a videa, tie trojkolky to su fakt strasne pady 🙂

ssisley
3. srp 2011

Nevíte, kde je možné v obchodě v Praze vyzkoušet Puky Wutsch? případně pukilino? 😕

zabulik
14. kvě 2012

@ssisley dobrý den našla jste v Praze nějaký ten obchod?a koupili jste?a spokojenost?díky

ssisley
14. kvě 2012

@zabulik ... koupila jsem i bez vyzkoušení jelikož maminky na netu chválily, ale byla jsem velmi zklamaná. 😒 Malý se kopal do předních koleček, najížděl si zadními na paty a tak nikdy na něm pořádně nejezdil. Po půl roce jsem jej nakonec prodala a koupila obyčejné Enduro za pár korun a byla jsem velmi překvapená jak malý na něm hned na druhé sednudí jezdil. Takže za sebe Puky Wutsch ani Pukylino nedoporučuji.

jennyska
17. bře 2014

Ahoj @papuellka @ssisley @zabulik @mat_ka @evena @katarina82 @baarca @myskin @spetra a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Odrážedlo Puky https://www.modrykonik.cz/odrazedlo-puky/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s Odrážedlem Puky a nebo jinými odrážedly, pomůžete další spoustě maminek, které se chystají odrážedlo pořídit a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all