Pěkný dětský koberec za dobrou cenu, kde jste kupovali?

markyf
11. led 2016

Kde jste kupovali koberce do dětského pokojíčku? Může být na netu a nebo v Brně. Ráda bych kusový, aby se hodil pro kluka i holčičku, ale může být i metráž... Viděla jsem zatím pěkné v Kika, ale skoro za 10 000 kč (kusový 1,8 x 2,5m). To se mi zdá celkem drahé. Díky 🙂

decra
9. dub 2016

Asi uz budete mit koberec koupeny, ale ja kupovala na hezkekoberce.cz , vrele doporucuji, rychle jednani a koberec vypada fakt nadherne

smetttanov
19. kvě 2016

My jsem tedy vybiraly hlavne podle kvality pac bych rada kdyby mi ten koberec nekolik let vydrzel

pandabox
19. kvě 2016
maii
19. kvě 2016

Jak velky? Jaky motiv, barvy, atd.? To je celkem podstatne. Pak samozrejme dalsi kriteria: výška chlupu, materiál, atd. 10t se mi zda přiměřene, samo jen za poradny koberec, sle každý máme jiné nároky a vkus. Já třeba bych nesnesla dětský hrací koberec, spis by to vyhrál nějaký obyc z ikea. Barevnost pokoji psk dodaji hracky...

krystalka
20. kvě 2016

My jsme synovi ve 2 letech pořídili do pokojíčku světlounce zelený jednobarevný koberec, kupovali jsme v Brenu, cca za 3 tisíce do celého pokojíčku - takže asi 9 m2, synovi je teď 8 a pořád je pěkný.....a pak jsme měli takový kobereček-podložku se silnicemi a městečkem, vespod měla protiskluzovou gumu a dala se krásně srolovat a kamkoli přenést, takže si to stěhoval po celém baráku a měli jsme ho s sebou i na dovolené....přijde mi, že je lepší ta podlaha nějaká jednobarevnější, protože když pak jsou na tom vysypané a rozestavěné hračky, tak je to strašný chaos a nic na tom není dobře vidět....

markyf
autor
20. kvě 2016

Díky všem, koberec už máme, nakonec jsme se rozhodli pro jednobarevny šedý a je super. Stal asi 1300kč, takže v pohode. Jak píšete, je lepší jednobarevny, kdyz bude barevný pokojík a ty silnice taky koupíme.

zindy
13. črc 2016

Tak to je dobra cena, my mame doma koberec aji za 20tisic, ale byl to darek, ale moc krasny 🙂)

lucilid
28. bře 2017
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

Oživuji toto téma, chtěli jsme dát pryč puzzle a sháněli koberec a našli tento parádní https://www.tobiland.cz/detske-plysove-koberce/detsky-plysovy-koberec-tyrkysovy/ mají i více barev. Ten materiál je prostě mazec 🙂 a za nás určitě top. Opravdu nejjemnější dětský koberec 🙂