Plavací kruh pro 18měsíční dítě. Máte tip?

ekou
29. kvě 2021

Dáte někdo inspiraci na plavací kruh pro rok a půl staré dítě? Z loňska mám kruh s křížem mezi nohami (určené pro děti do 1 roku), který je určen dle výrobce do 11kg. Tak se dívám po novém a optimisticky očekávám teplé léto :D.

klokanka31
29. kvě 2021

@ekou Já místo plavacího kruhu vyhlížím spíš čepice a rukavice, když to tak venku vidím ☺

felixfelicis
29. kvě 2021

Sevylor Puddle Jumper, vydrží do předškolního věku🙂

ekou
autor
29. kvě 2021

@felixfelicis to vypadá suprově 🙂. Dívala jsem se na jinou značku a tam uváděli používání až od 3 let 🙂. Děkuji

ekou
autor
29. kvě 2021

@klokanka31 na letní teploty to zatím nevypadá :D to je pravda. ALE musíme něčím přilákat ty tepla

felixfelicis
29. kvě 2021

@ekou Nevim, jak to mají stanovené oficiálně, dávali jsme tam děti hned, jak do toho velikostne pasovaly, pokud není dítě nějak extrémně drobné, tak už by to mělo sedet.

michaela666
29. kvě 2021

@ekou Jak jsi byla spokojená s tím z loňska? Mám 4 měsíční dceru, dívám se po něčem do bazénu a docela tápu... Nemělo mrně odřené nožky z toho kříže?

ekou
autor
29. kvě 2021

@michaela666 já měla toto https://www.sportisimo.cz/bestway/baby-seat/33923/ a malé se v tom líbilo. Prostor na nožky byl veliký a neměla odřené stehna. Jen byl prvotní křik ve smyslu "mamko, do čeho mě to cpeš" :D

ekou
autor
29. kvě 2021

@felixfelicis malá drobná není, čeká ji 18měs poradna. Tipuji tak cca 13-14kg. A spíš máme větší vel oblečení :D

areh
29. kvě 2021

@ekou syn měl pásek a rukavky, nebo jen pásek. Byli jsme takto i u moře

ekou
autor
21. čer 2021

Tak včera jsem zkoušela Sevylor Puddle Jumper, dle doporučení. Jen dítě mé snahy o bezpečnost ve vodě neocenilo a nechtělo to na sobě vůbec mít :D. Optimisticky doufám, že snad to půjde alespoň příští rok. Do té doby musím najít něco jiného :D :D