S čím si hrají vaši 18m. kluci?

23. led 2023

S čím si prosím hrají vaši kluci? U nás auta ale až moc, čáru udělat na papír nechce a to má snad deset druhu pastelek, voskovek, i takový ty vodní omalovánky a nevim co ještě. Vkladacky a kostky- musí mít náladu, ale jako ze by třeba aspoň jednou za den to taky ne, spis tak jednou za dva tejdny to tam nějak nafrká a hotovo. Často teď začal nosit knížky a chce listovat a číst, jenže nejvíc vedou auta. I na procházce se chce vrhat do silnice rve mi ruku a proste auta auta auta. Obchazime parkoviště a kouká na poznávací značky a zadní světla a na všechno a na všechno chce sahat. Říkám si ze to je kluk ale vlastně nevim jestli není nějaká míra, mne přijde ze je autama úplně fascinovanej. Celej den jezdí s autickama, skládá si je za sebe a na sebe taky, rve je uplne všude (záchod, hrnek s kafem, poličky) a nic jinyho proste není takový aby u toho vydržel…:D už z toho mám nervy, chci taky dělat něco jinyho, ale zároveň mu to nechci brát kdyz ho to baví, ale přestože mu čas od času nabidnu něco jinyho, tak proste ne, nebi jen chvilinku. Teď jedou konkrétně hasici, snaží se dělat stejný zvuk jako houkacka a největší spokojenost kdyz se dívají spolu s tátou na YouTube na výjezdy hasičů….🙃 mate prosím nějaký tip na aktivitu/místo/hračku/cokoli! Co vaše kluky fakt baví a ideálně bez aut? Třeba aspoň ta jedna věc🫣 dekuju ste hodny!

emillyhk
23. led 2023

Syn kolem těch 18 měsíců zbožňoval traktory. 😄 Žijeme na vsi, kolem pole, pole a pole. Celé léto jsme koukali na traktory, hráli si na traktory, atd. Vkládačky měl rád kolem roku. Ten rok a půl nám vyšel na léto, takže jsme byli víc venku než doma. To prozkoumal každý klacek a kámen. 🙈😂 Ale kostky, knížky a pastelky ho začínají zajímat až teď kolem dvou let.

autor
23. led 2023

@emillyhk uff takže není moje dítě výjimka posedlá vším co má kola a zabírá nám to celej den 🫣

emillyhk
23. led 2023

Ne, je úplně normální 😁 My už teď neběžíme k oknu, kdykoli jede traktor kolem. Jako jo, zajímají ho traktory, hasiči, auta, ale už to není tak intenzivní 😉

autor
23. led 2023

@emillyhk :D můj muž takhle jako malej prej musel každý auto obejít a Koukal dovnitř, sem si ještě říkala ze doufám ze se nám tohle vyhne… nevyhnulo. 🫣 tak to sem klidnější já si už dělala starosti a jak nemám porovnání s žádným jiným chlapeckem..:D tak snad se to za par měsíců zmírní..:D

emillyhk
23. led 2023

Kamarádky chlapeček taky miluje auta, teď myslím u nich zrovna nejvíc frčí bagry 😁 A to obcházení a nakukování do aut jsme měli taky, do teď má dny, kdy se pokouší vlézt do každého zaparkovaného auta. 🙈

autor
23. led 2023

@emillyhk :D:D rada bych viděla to vysvětlování když se vrátí majitel auta.:D