Sedátko na kolo Thule Yepp Mini

jitama
16. črc 2018

Ahoj jdu si pro radu chtela bych si na kolo poridit sedatko Thule Yepp Mini. Ma s nim nekdo zkusenost? Jde mi o to jaka volnost je mezi sedadlem na kole a sedatkem.

neliniezoe
16. črc 2018

Dobry den, mám přesně tohle,mohu vám zaslat do zprávy reálné foto na kole🙂 Pěkný den

jitama
autor
16. črc 2018

@neliniezoe poprosim o to foto🙂

mku
16. črc 2018

@jitama
@neliniezoe holky a od kolika prosim deti takto vozite? Uvazujeme o tehle cyklosedacce taky 🙂

neliniezoe
16. črc 2018

@mku čekala jsem až dcera překročí hranici devíti kil, poprvé jela jak měla rok a dva měsíce. Já jsem se sedačkou velice spokojená, ovšem reakce okolí je vesměs negativní...

mku
17. črc 2018

@neliniezoe jezis tak to my bysme se nedockali... syn ma 7kg na roce...
A proc negativni? Me prijde prave super, ze mas prehled o diteti a nekouka jen do zadku 😎

neliniezoe
17. črc 2018

@mku právě že sedačka vepředu není tak častá,tak když jedu každý na mě kouká jak kdybych jela nahá🙂jediné mínus co jsem tak shledala je,že svoji přilbou (plastovým zapínáním) bouchám do přilby od dcery, do zatáček si musím víc najíždět, nejdou až tak klopit🙂 a je vystavena větru...ale neměnila bych,dcera je tak spokojená a nadšená, že skoro každý den jezdíme na kole nebo na koloběžce,dokoupila jsem si totiž i náhradní upínání.Vidim v sedačce vepředu víc pozitiv než v sedačce vzadu🙂

jitama
autor
17. črc 2018

Me jdeo to ze kdyz budu nasedat tak jestli nasednu normalne nebo budu muset prehazovat nohu pres kolo. Jinak bych si asi musela poridit zadni sedacku.