Sestava Lego duplo Dolls, máte ji někdo?

vinnie
17. zář 2013

Ahoj holky, chystám se těm svým dvěma krasavicám zařídit dům pro panenky a k tomuto účelu zakoupit sestavu Lego duplo edukativní edici Dolls, stojí ale 3600, proto zjištuju, jestli to někdo z vás má a zda si stím děti opravdu vyhrají?Děkuju moc všem za názory, zkušenosti, připomínky🙂

barborka09
17. zář 2013

@vinnie No vypadá to hezky, ale cena je taky naprosto šílená. Jestli se jim chystáš pořídit nějaký domeček a tohle máš jako zařízení do něj tak možná vyjde levněji nakoupit v hračkářství jednotlivé zařízení do domečku. My pro malou máme taky lego duplo - začli jsme sadou zoo, pak jsem koupila sadu domeček pro panenky a naposledy sadu velká nemocnice. Mezitím samozřejmě různé menší sady a kostky. Takže teď už máme hodně dílků, takže malá si teď postaví z těch dílů dům dle sebe, nastrká si tam postýlky, wc, vanu, noční stolky,...no prostě co chce a perfektně si s tím vyhraje. Když jí to omrzí, zbourám to, no a až má zase náladu postaví si zase jiný dům a opět zařizuje. Takže za mne lego duplo určitě ano, u nás se vyplatilo. Jestli pořizovat tuto sadu je na zvážení - já bych do ní asi nešla. Raději bych koupila třeba tu sadu nemocnici a dům a holky si ten dům můžou i sami postavit. Jesltli pořídíš, tak dej vědět jak se vám to osvědčilo.

vinnie
autor
17. zář 2013

Pořídím🙂už mám pár kousků na cestě.-)zcela náhodou jsem před časem koupila za velmi dobrou cenu jednu panenku s kočárkem a deštníkem - jen tak, ať má malá k duplu aj pořádnou panenku (tyto měří 16cm) a natolik se mi zalíbila, že jdu do toho (nepopírám, že to bude dárek i pro mě🙂
jo a kupuju přes MMB, to je na tom Legu super, že vydrží cokoliv🙂

dorinek
17. zář 2013

@vinnie - my jsme začali sadou ZOO, dokupujeme další menší sady, jednotlivé díly, kostky....a letos k Vánocům pořídíme další větší sadu. Musím říct, že tak kvalitní a pěknou věc, jako je Lego, jsem mezi hračkami dlouho neviděla. A malá si s tím opravdu hoodně vyhraje. Těch peněz mi líto není (a to už v tom taky lítáme za pár tisíc) jelikož je to věc, která vydrží i mým vnoučatům. Dcera má taky jedno Lego ještě po mě a tenkrát to bylo taky něco 🙂 A teď už si s tím začíná hrát i roční syn, takže už budeme kupovat i auta 😀

vinnie
autor
18. zář 2013

@dorinek ano, to je pravda, také máme po mně a bratrovi sbírku🙂ale tehdy si na tom hodně ujížděl bratr, takže máme samé auta, rytíře, piráty apod. (a hlavně už ty sady pro větší děti -KLASIK) ale je to stále pěkné🙂
já mám dvě holčičky, takže jsem chtěla něco vyloženě holčičího a ty dolls mě zaujaly, ale jsem ve fázi nákupu jednotlivých kousků a pak musím našeho tátu přimět k výrobě parádního domu🙂
momentálně u nás také frčí ZOO, zrovna včera dostala novou zebru🙂