• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šlapadla, odrážedla pro děti. Kde něco pěkného seženu?

18. února 2008 
Ahojky, potřebovala bych poradit...Chci koupit Emily k prvním narozkám nějaké odrážedlo..Vy co už máte děti starší, poradíte mi?je lepší klasika, takový ty umělohmotný kačeny apod. nebo třeba toto: http://www.ecipisek.cz/detail/trikolka-smart-trike-of-129/7/70/1656/
-je fajn,že ji kdyžtak můžu tlačit,kdyby už byla unavená..ale mám strach,aby se jí v otm líbilo,když je tam ta bezpečnostní ohrádka

eventuelně na jakém eshopu se dá něco pěkného sehnat?

díky moc!
17. únor 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co máme v rodině děti my, tak se vždycky nejvíc osvědčila taková ta obyčejná plastová motorka, s tou byli nejspokojenější a bez té neudělali ani ránu. Tříkolka je třeba nebavila vůbec. Ale každé dítě je jiné, tak to možná budeš muset vyzkoušet :wink:
17. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lusinto,starší kluk měl odrážedlo auto a byl naprosto spokojenej :slight_smile: .Když nebylo venku pěkně nebo přes zimu ho měl vevnitř a trajdil s ním doma až do 4 let.To už mu bylo teda malý,ale nechtěl se s ním rozloučit.Na ven měl od asi 2,5 roku tříkolku,pak kolo,ale doma pořád jezdil v autě.Mladší kluk ho teď rozbil,už nevydrželo,tenkrát jsme ho kupovali v bazaru,takže nebylo nový a dostane teď k svátku od našich nový odrážedlo-plast.motorku.Tak jsem zvědavá,jak se mu bude líbit.
17. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže jsou ty klasický plasty nejlepší? a projede to aspoň nějaký terén? (do lesa samozřejmě brát nebudem,ale tady na vesnici jsou strašný cesty:slight_smile:
Trochu mě od toho odrazuje to,že když nebude už moct, potáhnu v jedné ruce odrážedlo,v druhé malou...
ale je fakt,jestli na tu tříkolku viz odkaz není ještě malá...
17. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame klasicke odrazeci auticko s volantem piskacim a byla tam operka zad ale ta se pod nasi malou bortila toz sme ju oddelali a bylo to fajn koupila sem ji v bazaru skoro novou za 60kc!smesna cena a ma ji dodnes po druhem ji skovam na vnoucata :grinning:
17. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co treba neco takovyho? http://www.likeabike.com/Seiten/KOKUA.html ? my koupili eli mnohem levnejsi a taky asi poslouzi :slight_smile: zatim si s nim hraje doma. tady v nemecku si s nima straduje kazdy dite... je to vazne roztomily v cesku to dela azub
17. únor 2008 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale v kovovy verzi, mozna uz pro vetsi deti.
17. únor 2008 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to videla u nas to prodavaji celkem drahe ale urcite pro starsi dite mozna 3roky?
17. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.moje-miminko.cz/odrazedla/odrazedlo-ofrat-bosito-s-hrackami-2
Lus tak mi mame toto auticko je prave pre malinke deticky.
17. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měli právě takovéto podobné,akorát bez opěrky na záda,ale bylo spíš na rovnej terén jako asfalt,chodník nebo doma a třeba v ne úplně kraťoučké trávě to moc nejezdilo. :unamused:
17. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jednoznačně doporučuju odrážedlo Enduro- možná jsou 2 velikosti, my máme asi tu menší klasickou- je bezpečné, kvalitní, lehce ovladatelné, nám odvozilo 2 holky a čeká na svou 3.řidičku Adelku , je naprosto bez vad :slight_smile:
A tříkolku bych určitě vybrala s řetězovým pohonem, ono se ted hodně prodávají ty se šlapátky v předním kole , ale chudák mímo pak musí šlapat jak ďas, aby na tom malém kolečku utáhlo celou tříkolku :confounded: máme ji a přijde mi oproti té s řetězem naprd :unamused:
18. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podobného psa jsme měli, byl STRAŠNÝ :angry: ulamovala se mu hlava-pak samozřejmě dítě padalo dopředu na ten pahýl :confounded: a nezatáčel... http://www.mcmilovice.cz/bazar/odrazedlo-pes-pluto
18. únor 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou i klasické tříkolky :slight_smile: http://www.hracicka.cz/index.php?main_page=index&cPath=68_252
Jestli budem kupovat, určitě půjdu do té s řetězem, ty moderní plasťáky sice vypadají šmrncovně, ale tohle je opravdové poježdění :wink: :grinning:
18. únor 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na tom Enduru Ela řádila skoro do 5 let, museli jsme jí ho sebrat, prodrala každé boty, jak už tahala nohy po zemi :sunglasses: ale milovala ho :slight_smile: :grinning:
18. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Enduro - to je ta motorka co jsem měla na mysli :slight_smile: ta je fakt super. A z ní šly rovnou na malé kolo a koloběžku, tříkolku přeskočili :slight_smile:
18. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber, přesně, my už jsme tříkolku taky vytáhli jen párkrát :slight_smile:
18. únor 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem psala,že malej dostane tu motorku,tak to je právě tohle ENDURO a je fakt super,už ho dostal a jezdí jako o závod,moc se mu líbí. :slight_smile:
18. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek