Trojkolka do sněhu. Máte zkušenost?

kachnik
31. srp 2007

Holky, budeme mít ledňáčka a mám zatím vybraný Cam Cortinu X3 a nevim, jak se s tím dá krosit v zimě. Nemáte některá zkušenost s trojkolkama? 😀

mysulka
4. zář 2007
sarikk
6. zář 2007

ahojky holky,jsem z Plzně a čekáme baby taky v lednu.Kočárků mam plnou hlavu jaký koupit.Nejste některá z Plzně?

kachnik
autor
6. zář 2007

sarikk, koukám, že máš stejný termín 😉 , bohužel z Plzně nejsem. Jak se vám povedlo zjistit pohlaví? 😀 My byli už dvakrát a pořád nic...

llucka
6. zář 2007

Ahoj Sarrik, v Plzni mate super obchod s kocarky www.superbaby.cz Je to u vypadovky na Prahu za Tescem. My jsme sice z Prahy, ale po kocar (TFK) jsme jeli taky tam. A mam dve kamaradky z Plzne a Berouna, co tam taky kupovali kocarek. Tak hodne stesti pri vyberu!!

llucka
6. zář 2007

Pardon...kupovalyyyy, byly to holky 🙂

llucka
6. zář 2007

Jinak máme koupenou trojkolku TFK Joggster Twist a jsem sama zvědavá jak budem drandit v zimě 🙂 Až budu mít nějaké zkušenosti tak napíšu.

cihulda
13. zář 2007

Ahoj holky. Taky přidám svou trošku do mlýna. Na prvního prcka jsem měla po ségře kočát TFK a byla jsem s ním maximálně spokojená. Jen měl ještě trošku jinou konstrukci (slabší trubky) a vzadu ná praskla. Teď už jsem koukala,že jí podstatně zesílili,tak snad bude v pohodě. Já jsem se pro tento kočár už 100% rozhodla.Jsem z hor a ve sněhu jsem němla jediný problém. V lese jsme s ním jezdili i po skalkách a v pohodě. Dá se krásně složit a hlavně se s ním dá jezdit na bruslích. Mám doma ten starší v barvě limetkové a tak asi půjdu do černé,abych mohla eventuelně kombinovat. Výhoda taky je, že se dá hodit do pračky a vyprat. Fusak,který k tomu nabízejí taky vypadá moc hezky. Navíc korbičku má opravdu pěkně velikou. Po složení kočárku ho můžeš hodit i na rameno. Krásně se vejde do auta a když ne, dají se super sundat kola. Jen se teď rozhoduju,zda nepůjdu do 16" kol. U prvního jsem měla 12", ale ten s 12" se dá zase přidělat za kolo jako vozík.
Takže shrnuto: Mám s ním zkušenost a jdu do něj opět.Je to bezva sportovní kočár. Přikládám odkaz na německé stránky, kde jsou bezva videa.
http://www.buggy.de/produkte.php

flumina
9. říj 2007

Ahoj holky, měla bych ještě dotaz ohledně trojkolky, zda je možné, že se i s dítětem může převážit a tím pádem převrátit. Jsou tyto kočárky dostatečně stabilní? A ještě by mne zajímalo, když se s tím kočárkem najíždí například na vyvýšený chodník, zda ho i s dítětem udržím, přeci jen to kolečko je vepředu jen jedno, vůbec si to nedokáži představit. Děkuji za odpověď.

lendy1
9. říj 2007

Ahoj flumino,
vystihla jsi to přesně. My máme trojkolku Cortinu. Pro mě je to teda problém i když couvám s kočárem do schodů, udržet ten kočárek. Ale když najíždím jen na chodník (musím ale přímo proti chodníku ne ze strany) to je O.K., jen ty schody, obzvlášť, když jsou prudký, tak to je potíž. A s tím převážením, stalo se mi to už dvakrát, špatně jsem naklonila kočárek při najíždění ze strany na chodník a začal se převažovat a měla jsem co dělat, abych ho udržela. Teď už si dávám pozor. Nevím, jestli bych šla znovu do trojkolky, sice se ovládá úplně super ( z toho jsem fakt nadšená), daleko lépe než čtyřkolky. No je to vše asi o zvyku.