Prosím o názory na kočárek CAM - který je lepší?

michaelarackova
30. pro 2012

Holky, prosím o názory na kočárek CAM - který je lepší: Pulsar, Dinamico, Cortina X3 TRIS Air Wheels, Cortina X3 Evolution. Jaké máte s kterým zkušenosti? Děkuji za názory.

mujrisa
1. led 2013

Mám X3 a jsem s ní spokojená...prostorná,lehká.....

kkouzlo
1. led 2013

ahoj, my máme x3 tris air, kolekci 2012, mám ho v albu. Zatím jezdíme necelé dva měsíce a nemůžu si stěžovat. Chtěli jsme trojkolku nafukovací kola, u modelu Dinamico a Pulsar (myslím), byly kola čtyři a malý. Kočárek jsme vybírali i do terénu, a zatím zvládnul les i sníh bez problému 🙂 třeba muj tatí si stěžuje, že to je nestabilní a vrže, nejradši by si vzal starou libertu po mě, ale to dneska jaksi už nejde...

veruska007
2. led 2013

Mám cam pulsar, do města úžasný. Projede i lehčí terén (polňačku), sníh, ... Skvěle se otáčí, uřídím ho dvěma prsty. Ocenila jsem hlavně při druhém dítku, řídím jednou rukou a ve druhé držím prcka - což u mnohých kočárků nejde. Trochu mi vadí vysunovací rukojeť - byla jsem z polského kočárku zvyklá vyjíždět schody, když nebyl bezbariérový přístup, když tohle uděláš s vysouvací rukojetí několikrát, tak se vyviklá 😠 . Kočárek je trochu odpružený, ale na to musí být promazaný a vyčištěný. Manžel chválil dvě kolečková ložiska na každém kolečku a to, že je na kočárku jen minimum nýtků, takže se dá v případě nouze doma snadno utáhnout. U polského se nám vyviklaly nýty a bylo po podvozku 😠

monanan
28. led 2013

Měla jsem MBX6 a velká spokojenost dosti multifunkční - korba jak na kočárek tak na spinkání vedle postele - protože je houpací, zabudovaná moskytiéra, ve smeru a proti smeru moznost nasazení na podvozek, jednoduchý zacvakovací systém, prostorná korba i sporták, nevhodný ale do terénu. Urcite bych si poridila cortinu X3 ta by vyhovovala po vsech strankach🙂)MonikaF.

dulinnka
4. bře 2013

Prosím nevíte někdo zda se daji koupit náhradni kolečka na cam pulsar?a případně kde(ty plne)