Kočárek Cam Dinamico Fluido Sport 2014, máte zkušenost?

prvka
3. dub 2015

Ahoj holky, zajímá mě, jestli máte některá zkušenost s kočárkem CAM DINAMICO FLUIDO SPORT 2014, mají ho teď ve slušné slevě za 10tis. trojkombinaci.

marrtulla
3. dub 2015

To nevím, ale koupili jsme si ho.......za ty penízky 🙂

matous24
4. dub 2015

Já mám Cam Dinamico 2014, ale myslím, že bude stejný... Velkým plusem je veliká korba i sporťák, hrozně lehoucky... Taky se mi líbí, že můžeš sundat korbu, když přijdeš z procházky a miminko ještě spí, tak ho nemusíš budit... Ale nedá se s ním moc houpat, přední kola jsou pěnová, neodpruzena, takže to celkem drnca... Do terénu prostě horší... Autosedacka mi přijde esteticky nedoresena... Když sundám strisku, jsou tam dvě díry, že kterých kouká polystyren... Ještě má ta autosedacka na sobě 4 tufliky pro pripevneni na podvozek, který se nedají nějak zamáčknout a vadí mi to, kdyz přenáším v ní maleho... Mám nohy samou modřinu... Snad jsem pomohla... 🙂

stepa81
4. dub 2015

@marrtulla Včera jsem si ho koupila barva 305, ale nevím, moc se mi nelíbí ta bouda na korbičce. Marrtulla můžu se zeptat jak vypadá u vás? Mě příjde hodně pokrčená a taková neforemní a nezpevněná . Tak nevím..., jinak je lehounký, mám v plánu si nechat ušít nové nánožníky a pokud to bude možné, tak se chci zbavit i té neoprenové boudy. Uvidím, co se dá s tím dělat. Přijde mi , že se dobře ovládá, autosedačka se mi líbí a je fakt lehký. Sporťák taky v pohodě, trochu maturita se stříškou, ale už se mi vše podařilo doladit, tak jsem spokojená. Až na tu boudu....,

marrtulla
4. dub 2015

Ahoj, kočárek mám u rodičů na baráku, nechci ho mít doma, tak až tam pojedu, podívám se a napíšu, ale na předváděčce na prodejně byla bouda v pohodě a nepokrčená, jen jsem někde četla recenze, že ty boudičky padají, třeba, když jedete po hrbolaté cestě, tak uvidíme no........... malý se má narodit v září, tak dříve kočárek nevyzkoušíme.

stepa81
4. dub 2015

Děkuji za odpověď, já si ho včera dovezla a chtěla jsem ho poskládat, abych se podívala, že má vše co má být. Ale ta bouda mě prostě překvapila, chystám se jim psát, mám to nafocené, ať mi poradí co s tím, když jí na prodejně měli hezky napnutou a nepokrčenou. Taky ho nechci mít doma, a do týdne ho odvezu, jen bych toto chtěla asi vyřešit. Zas tak nestabilní ty boudy mi nepřišly , aby padaly při hrbolcíc,ale venku budu jezdit až v červenci tak uvidím 🙂, jinak cena super 🙂

akinomova
26. srp 2016

@stepa81 ahojky, muzu se prosim zeptat,jestli si to nejak vyresila s tou boudou? Vim,ze jste to tu resily uz loni,ale ja mam kocar stejny a snad v zari s nim vyjedu ven a bouda se mi taky moc nelibi,je takova pokrcena a nenapada me,jak by se to dalo napravit..... diky za odpoved