Vánoční dárek pro 6letou holčičku

fikus12
14. lis 2018

Dobrý den, dáte prosím tip na vánoční dárek pro 6 letou holčičku. Ráda maluje, má ráda jednorožce, kone, atd. Mluvila o jednorožci jménem Luna, ale zdá se mi to pro ni takové nudné, jen leží a vypráví 3 pohádky. Cena tak do 2500 Kč. Díky za tipy.

saralinda
14. lis 2018

I tvorivych deti jsem uspela s piskovanim obrazku. Naprosto uzasna vec. Originalni darek. Bavi to deti i dospele.

barborka09
14. lis 2018

@fikus12 U nás by určitě vyhrála velká sada lego friends a taky jsme v tom věku kupovali koloběžku - už takovou, že ji využije i jako dospělá. Částka, kterou máte k dispozici už je krásná a třeba bych se poradila s rodiči co by pro malou ocenili.

bubbi
14. lis 2018

Dceru hodně baví třpytilepky, může si tvořit všechno možné podle svého gusta a zabaví se na půl dne. Není to sice tak drahé, ale mohl by to být třeba jeden z dárků 😉

fikus12
autor
14. lis 2018

Děkuji za tipy, jezdí už na kole a dost dobře, ujede sama i 20 km, takže koloběžka no moc ne. Právě, že se mi zdá , že má už snad všechno😀, takže se blbě vybírá. Ty trpytilepky vypadají zajímavě, to jsem ještě neviděla.

fikus12
autor
14. lis 2018

A lego nechce, to jsem se jí ptala.

terkavil
14. lis 2018
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Ahojky
já taky přemýšlím
kamoška mi doporučila zkusit neco nového nez ty klasicke panenky a to tuhle https://www.evadoll.eu/cs/
ze si j jakoby vytvoris jak chces ty i s obleckem
tak do toho asi pujdu a dam vedet 🙂

klea81
14. lis 2018

naše děti vybírají z katalogů hračkářství....

janaaanna
14. lis 2018

My jsme kupovali k 6. narozeninám hodinky - aby se naučila čas, než půjde do školy, a aby pak věděla, kolik je, až v ní bude. České dětské JVC stojí kolem 700,- a jsou krásné a spolehlivé.

balbara
14. lis 2018

Mám stejně starou vnučku a k vánocům si přeje tabuli na stojánku,na kterou by mohla psát a malovat.Ještě jsem se nestačila po ní podívat,ale cenově to bude asi výrazně levnější.

pabka
14. lis 2018

@terkavil teda to je super, pokud objednáte, prosím dejte vědět jak to dopadlo, díky! A taky ceny, na netu je vůbec nevidím...?

pabka
14. lis 2018

@balbara máme z Ikey, cena myslím kolem 500,-

pabka
14. lis 2018

@fikus12 naše šestileta jezdí taky perfektně na kole, ale kolobezku má taky moc rada, máme se sviticimi kolečky, skládací, vozime ji všude sebou, zejména tam, kam nejde vzít kolo.