Jaký vánoční dárek pro děti?

kejtynka22
3. pro 2016

Ahoj, jaký vánoční dárek kupujete dětem?

jaja01k
3. pro 2016

Mame dva kluky 1,5 a 2,5 roku. Dostanou auta Bruder, lego, duplo, nadobi a rozsireni k vlackodraze.

popelka1984
3. pro 2016

Chlapeček 2,5letý dostane tabulku na křídy a magnety, mozaiku, xylofon, rybolov na magnetky, vrtacku na baterie, loďku do vany na baterie, vodovky, garáž na auta, auto, vystřihování pro nejmenší ať se naučí stříhat než půjde do skolky. Něco z toho dostane k Mikuláši většinu na vanoce

davidp8
4. pro 2016

Já mám na letošní Vánoce jasno, oboum dětem koupím kolo .

freddyq
5. pro 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Takže v bonatexu jsem koupila nekolik povleceni pro detske postylky, takove ty s pohadkovými motivy.

klukovi lego star wars https://www.veselekostky.cz/lego-star-wars/

holcicce tamtez ale lego princezny

no a pak jsem byla hračkářství a koupila kuchynku pro malou a klukovi jeste odrazedlo.
kamoska mi sice doporucila toto https://www.cyklospeciality.cz/detska-odrazedla/, ale na mne moc drahe, takže je n levne plastové :/

kejtynka22
autor
7. pro 2016

Děkuji za tipy. Všechny dárky jsou určitě super. Ale nejvíce mě asi zaujalo to kolo. Mám 6 leté dítě a chtěla bych poradit nějaké lepší kolo tak do 15 tisíc.

davidp8
10. pro 2016

Podívej se na www.cyklospeciality.cz , já už jsem tam objednal dvě kola od značky FROG. Mají tam několik barev i velikostí, takže si vybereš. K tomu jsem ještě koupil sportovní helmy značky NUTCASE, též velicé pěkné a dobré .

kejtynka22
autor
11. pro 2016

O cyklospecialitách slyším pozitivní reakce. Podívám se dnes na to a hned objednám,aby to do Vánoc přislo. Kola tam jsou velice pěkná a dívám se právě i na ty helmy a též velice pěkné. Díky za tip.

lucca23
11. pro 2016

My máme 4letého kluka a hlavním dárkem bude nové kolo, potom dostane 2kg kinetického tekutého písku, razítka, se zvířat, meč a štít, interaktivního pejska Hektora, doktorskou sadu v kufříku, Transformers, set na dětský box, osusku Spidermana, zástěrku do kuchyně. Na další si už nevzpomenu🙂

salot
12. pro 2016

@lucca23 teda, to je seznam! Zaujal mě ten kinetický tekutý písek - není na to ještě moc malý?

lucca23
12. pro 2016

@salot myslím že ne,minulé Vánoce dostal lego (malé kostičky) a staví z něj z plánku sám a moc ho to baví. Takže písek zvládne určitě taky. Má průpravu že zahradního pískoviště😃

janciss
20. dub 2017

podle toho co mají rády..:D