Jaký je váš názor na kosmetiku jako dárek?

simi_linola
12. led 2016

Dostáváte na svátky kosmetiku? Potěšíte se takovému dárku nebo si ji raději kupujete samy? Naopak, kupujete ji vy své rodině nebo známým? Jak to bylo u vás například teď na Vánoce - našly jste si pod stromečkem nějakou? Je to podle vás vhodný dárek?

samaber
12. led 2016

Já vzdy posílám kosmetiku dal jako dárek, sama o ní nestojím, nikdo se nikdy neptá, co používám nebo mi voní, takže pro mě to vhodný dárek není, leda, že by šlo o to, co používám

netanel
12. led 2016

Já si radši kupují kosmetiku sama, jsem poměrně náročná na složení.

petra_pf
12. led 2016

Mně to přijde, že když od někoho dostanu kosmetiku, že je už použitá a nechtěná 🙂 Takže jak samber píše, posílám i já dál 🙂 Kosmetiku jako dárek nekupuji bez porady s obdarovanou.

renyb
12. led 2016

Kosmetiku dostáváme,ale vesměs je to taková kterou nepoužíváme, nebo námnevyhovuje, takže poděkujem, ale posíláme dál🙂

elinkav
12. led 2016

Když dostanu cokoliv na obličej mimo značku, kterou používám, posílám dál. Pokud jde o drogerii jako jsou sprchové gely - hezky vonící použiji, nehezky vonícími plním dávkovač mýdla na záchodě, nebo s nimi myji vanu 😀 Krémy, šampony, deodoranty, laky va vlasy a vše ostatní posílám dál 😀
Když daruji kosmetiku, tak většinou jen tomu, o kom vím, co se mu líbí a používá. 🙂

izzybickerstaff
12. led 2016

Dostávám málokdy a málokdy ji pak skutečně používám - např. letos jsem dostala šampon na suché vlasy, když přitom moje vlasy jsou mastné...

kubicek11
12. led 2016

Kosmetika...to je dárek, když nevíte co dotyčnému koupit. Samozřejmě taky jsem ji už kolikrát dostala a kolikrát někomu dala. Ale letošní Vánoce jsme zvládli bez 😀 Nikomu jsem ji nekoupila a nikdo mě jí neobdaroval.

pavlak5
12. led 2016

U nas davame i dostavame kosmetiku ,jako darek a to vcetne deti.....ty dostanou vetsinou sprchace nebo mydla. Kosmetiku miluju od malicka ,pamatuju si jeste takovy ty komunisticky kazety....vzdycky jsem si ji prala ,jako dite dostat 🙂))) takze kosmetiku a darkove kosmeticke kazety miluju 🙂

mandala
12. led 2016

Kosmetiku kupuji, ale přesně takovou, jakou dotyčný používá. Sama jsem ráda, když něco dostanu - např. šampony a sprcháče se u nás moc neohřejí, dcery všechno zabaví 😀

kupcovci
12. led 2016

Ahoj podla mna je to vhodny darcek ovsem pokial dotycny vie aku znacku pouzivas inak to budr taky trapas ako tento rok od mojho brata som dostala darcekovu kazetu kt.priserne smrdela obal pekny alebten obsah .🙂

apacheee
AMBASADORKA
12. led 2016

Kosmetika jako dárek mi udělá radost jen tehdy, je-li to kvalitní značka, kterou používám. Npař. tchyně mi pravidelně kupuje takové šunty, že to bohužel nikdy nevyužiju:( A takový dárek je pak bohužel k ničemu. Jako dítě jsem kosmetické dárky nesnášela, čím jsem starší, tím více potěší - obzvláště dekorativní kosmetika a voňavky🙂

zanolkamanolka
12. led 2016

Kosmetikou obdarovavam, ale pouze když vím, co dotyčná osoba používá. Jinak ti co mě znají ví, že kosmetiku si kupují sama. Když přeci jen dostanu a tu danou značku nepouzivam, pošlu dal...

blanka.k
12. led 2016

Nesnášela jsem kosmet.balíčky jako dárek - 90% věci, které nikdy nepoužiju. 😅 Kdyby se někdo zeptal, jakou koupit, tak proti tomu nic nemám 😅 Letos jsem tedy babičkám dala balíček, kde bylo i mýdlo, klasické a tekuté, ale vím, že ony tekuté dají pro návštěvy a klasické používají pro sebe - sice ty značky, co jsem koupila, nepoužívají, ale jen proto, že kupují to nejlevnější 😅 A loni jsem babičce dala poukázku do drogerie, ať si sama nakoupí, co potřebuje a bylo to 😉

fouskovi
12. led 2016

Já dávám kosmetiku k Vánocům,ale jen takovou o které vím, že používají, sama nemám ráda když nějakou dostanu a nemám ji ozkoušenou třeba z Avonu je super ale myslím si že to není moc vhodný dárek každý má svůj vkus

brokovich
12. led 2016

Ještě se nestalo, že by se někdo s kosmetikou trefil do mého vkusu, takže za me ne, pro me ne. Maximale pěnu do koupele od nějaké slusne značky. 😀 ...takové řasenky Avon apod. za stokorunu 😝 a nedejboze balicky typu sprchac a antiperspirant, to fakt ne. Kdyz uz, tak davám jen kvalitní parfemy, které vím, že dotycny/a ocení. Jinak se raději nepokousim. A putovní dárky nesnáším, takže dal neposílám, ale spis se přímo zeptám, jestli by se to někomu nehodilo. Ale ne to zabalit a tvářit se, jakej to není veledar.

bimmka
12. led 2016

Pokud je to rodina dá se v koupelně zjistit co nejčastěji používají, pokud jde o malé novorozence, je vždy lepší šáhnout po kvalitních hypoalergeních než laciné, jen aby se neřeklo. Kosmetiku ráda přivítám, ale opravdu takovou, kterou používám.

svobodpetika
12. led 2016

Pokud toho člověka znám, mám ráda vím i co používá za kosmetiku a tak ráda kvalitní kosmetiku jako dárek kupuji 🙂 a protože mě mí blízcí znají dávají mi také jen kvalitní kosmetiku kterou používám 🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

U nás doma bola kedysi kozmetika tiež "univerzálnym darčekom", ktorý sa daroval vždy, keď nebolo čo iné... Teraz už všetci našťastie vedia, že sme prísne Linolový a tak sme sa tomu tieto Vianoce vyhli :D Baby, máte ešte také nejaké univerzálne darčeky, ktoré darujete, keď vás nič iné nenapadne? Mňa napadli napríklad darčekové poukážky, i keď tej by som sa aj celkom potešila 🙂 nejaké parádne nákupy alebo masáž :D čo vy na to?
@svobodpetika
@bimmka
@brokovich
@fouskovi
@blanka.k
@zanolkamanolka
@apacheee
@kupcovci
@mandala
@pavlak5
@kubicek11
@izzybickerstaff
@elinkav
@renyb
@petra_pf
@netanel
@samaber

kubicek11
12. led 2016

@simi_linola Masáže už jsme taky dávali a měli ohlas, mamka si je přeje zase. A letos jsem vyzkoušela "jedlé dárky". Nakládaný hermelín udělal obrovskou radost taťkovi 🙂

zanolkamanolka
12. led 2016

Jak pise @kubicek11 jedle dárky. Dělala sem na Vánoce prvně a měly super uspech- utopenci, nakladany hermelín, ořechy v medu, ořechy ve skorici, pralinky, čokoláda a mandlový likér s likerem z ledových kastanu... 🙂

brokovich
12. led 2016

@simi_linola Univerzální dárky nemam. Snažím se vzdy koupit něco na míru obdarovanému. Penize ani formou darkovych poukazu, nedávám nikdy. To mi přijde nevhodne. To se už raději zeptám, a koupím, co si obdarovaný přeje. Je to sice bez překvapení, ale není to puťák nebo zcela zbytecnej krám typu 35. svíčka, láhev vina apod. 😀

katyxq
12. led 2016

Kosmetiku jako dárek nesnáším (pokud by to nebylo přesně to, co si sama kupuju) - složením je skoro jisté, že mi nebude vyhovovat (vadí mi vazelína, parafín, minerální, silikonové oleje, parfemace, ovčí vlna a z principu se snažím vyhýbat i dalším věcem). Nevím, komu bych dala dál, takže by to pravděpodobné skončilo v popelnici, bez lítosti.

kupcovci
12. led 2016

@simi_linola simi mna napadli ponozky 🙂

janellina
12. led 2016

Tento rok mi prvýkrát Ježiško nedoniesol žiadnu kozmetiku, ale nezabudol na mňa počas roka 😀 🙂 Dnes mi manžel doniesol Linolu Fett tak sa vytešujem 🙂

bimmka
12. led 2016

poukazky jsou fajn, loni jsme dostala a mohla jse si tak vybrat spodni pradlo dle sebe, to se hold tezko odhaduje a predchazi se pak zklamani ze me manzel vidi v mensich kalhotkach a vetsi podprsence nez je skutecnost🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

@janellina jéééj, zlatý a pozorný manžel 🙂 prajem príjemné používanie 🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

@bimmka :D :D presne si vystihla aj náš problém - malé nohavičky a veľká podprsenka :D :D aká poukážka by ťa ešte napríklad potešila?

renyb
12. led 2016

@simi_linola lahev vina nebo nejaka ta flaška je podle mně také takový dárek když nevime co by..pak rozhodně jedlé darky-medy, marmelady, likery, sušenky, nakladane syry apod...poukazky do obchodu...vděčné jsou i svicky

pavlak5
12. led 2016

U nas jsou univerzalnimi darky svicky ,alkohol,cokolada,jidlo,tiket Sportky a losy 🙂 ja se neurazim ani nad hotovosti ,ci poukazkou....jak uz se rika "darovanemu koni na zuby nehled" ;)

avori
12. led 2016

Ahoj, kosmetiku jako dárek občas koupím, ale jen značku, kterou dotyčný používá. Letos jsem pod stromečkem našla jen jednu kvalitní dárkovou sadu, kterou použiji. Jinak si kosmetiku kupuji nejraději sama. Univerzálním dárkem kterým určitě neurazíte je kvalitní čokoláda, pečený čaj, vonná svíčka, výherní losy, peněžní poukázka nebo hotovost. 😉