Alternativa ke kočárku Britax smile III. Máte tip-zkušenosti?

markovkak
21. kvě 2020

Ahoj, potřebuju poradit. Doteď jsme měli vyhlídlý kočárek - Britax Smile III, který dle parametrů splňoval vše, co potřebujeme (lehký, skladný, odpružený, vzhledově se mi líbil moc, zvládl by i terén s nafukovacími koly, cena slušná), ale dočetla jsem se, že je nestabilní až nebezpečný a má moc úzkou korbičku, což by na podzim/v zimě bylo naprd s fusakem atd. Napadá vás nějaká alternativa, nejlépe dle vlastních zkušeností?🙂 moc díky🙂

ninolleta
21. kvě 2020

Bomimi bastien air, vyzkoušela jsem mnoho kočárků a s tímhle jsem asi nejvíc spokojená.

ninolleta
21. kvě 2020

Pak je ještě fajn ABC design salsa 4 air

elca_27
25. kvě 2020

@markovkak taky se mi hrozne libi a recenze jsem zatim cetla jen pozitivni

markovkak
autor
25. kvě 2020

@elca_27 no zajedeme se na nej podivat nazivo a uvidime no.. chteli jsme univerzalni kocarek, tak nam prisel jako dobra volba, ale ted vaham..

i_vet2
26. kvě 2020

@markovkak já jsem ho měla původně také vyhlédlý, byli jsme se podívat ve funbaby v Brně, a tam mi přišla ta korbička nějaká moc malá, až jsem si říkala, miminko se mi narodí v září, kombinézka, fusak jestli se tam vleze? No a manželovi přišel rozhrkany (nevím jestli byl špatně složený?) ale kýval se celý, bylo to trochu nepříjemné, ale do té doby jsem taky četla jen pěkné recenze pozitivní, tak nevím. Jinak u nás v okolí ho skoro nikde na prodejně nemají, říkala paní, že se totiž vyrábí v číně a všechno je zpožděné ☹ Osahali jsme si teda joolz day 3 kde mi přišla ta korbička super, i delší, a takový mi přišel stabilnější, tak uvidíme, zatím tápu ve výběrech :D