Bílý kočárek - eko kůže, zn. Junama

lucitop
31. led 2017

Ahoj holky, doufám, že mi poradíte 🙂 Přemýšlím nad Bílým kočárkem z eko kůže, a budu ráda za vaše zkušenosti. Dost se toho bojím protože vím, že budu často dávat kočárek do auta, tak nechci abych ho pořád čistila... navíc co mě jěstě odrazuje, že dole ten úložný prostor je také z bílé eko kůže ... Když pojedu po mokré vozovce, nepocákají mi kolečka ten bílý úložný prostor ? Nebo kolečka necákají na úložný prostor ? .. s kočárkama nemam moc zkušeností, proto se ptám tak hloupě 🙂 .. chceme trojkombinaci.. bojím se, že až příjde čas nasadit sporťák, tak bude vkuse špinavý od dítěte .. okopaný, upatlaný atd.. :D Přikládám foto, jak vypadá kočárek.
HOLKY PŘEDEM DĚKUJI ZA RADY 🙂

g_m
31. led 2017

@lucitop Mám Junamu, ale červený, takže se můžu podělit. Víc než o spodní prostor bych se obávala té bílé tašky. Je super prostorná a hezky vybavená, ale to je jako s bílou kabelkou ne-li horší. Tu tašku člověk všude odkládá i na zem a o tu bych se teda bála víc. Ten spodní úložný prostor máme řešený trochu jinak (máme Junamu Impulse Colors) a nevšimla jsem si, že by byl nějak špinavý nebo zastříkaný. A ze spodní strany to neřeším, to nikdo nevidí. Další věc je chození kolem cesty. Třeba u nás na vesnici jde člověk kolem hlavní cesty a jede naklaďák nebo autobus a lehce stříkne od kol, když je po dešti (teď nasolená břečka) a klidně to může doletět na kočár a na tom bílém to je špatně. Kočárek je nádherný, ale strašně nepraktický a osobně bych do něj nešla. Ale zase při termínu v červenci se dá čekat, že nebude tak hrozně na cestách a může vydržet, i když je tam pak zase ten podzim...

lucitop
autor
31. led 2017

A mohu prosim videt ten vas kocarek ? take jsem premyslela nadcervenym coloru 🙂 ale nejak se nemohu rozhodnout. poslete mi vase osobni foto kočárku ? jak vypadá doopravdy ? 🙂 děkuji moc

g_m
31. led 2017

@lucitop posílám SZ 🙂

nikinnna
31. led 2017

Prodávala jsem chvilku v prodejně s kočárky a měla jsem tam jeden z bílé eko kůže. Sice byl od jiné značky, ale už když přišel od výrobce, byla na jednom místě malá odřeninka a ta na té bílé, svítila černě. Takže bacha na odřeniny...

lucitop
autor
31. led 2017

@nikinnna dekuji za vasi radu 🙂

babanci
31. led 2017

My máme taky bílý kočárek, velmi kvalitní zn. Gesslein. V provozu je 9 měsíců a je pořád nádherný. Otřeme vlhkým hadrem jednou za čas. Máme i bílou tašku a rukávník,ten musíme čistit častěji. Bílý kočárek z eko kůže se nám zdá praktičtější než jakýkoliv látkový.

babanci
31. led 2017

Vypadá stále takto.

irenka123
31. led 2017

@lucitop také se mi tenhle typ líbí, ale zvažuji spíš ten šedý. Ještě se mi líbí color v kombinaci s tou tyrkysovou (mint). Máš na něj i nějaké jiné reference než co se týká barvy?

ssandy
31. led 2017

Do města a na parádu asi ok, ale jinak bych se bála. Chtěla jsem si koupit bílý Hartan z ekokůže z druhé roky, asi 2 roky starý a ta bílá už tak oslnivě nevypadala. Nakonec jsem koupila jiný a mám teda kus boudičky z bilé ekokůže, ale jinak většinu textilní. Udržuje se to stejně, mám naimpregnováno, takže jen otřu a nikde žádné fleky.