Kočárky z eko kůže - jaké s nimi máte zkušenosti?

barunnka3
6. dub 2019

Ahoj holky. Vybírám kočárek a zaujaly mě kočárky z eko kůže (koženky).. Máte s nima některá zkušenosti? Bojím se, aby mi nepopraskal.. Co jsem si četla různé recenze, tak polovina tvrdí, že takové kočárky v žádném případě a další polovina je spokojená.. Na jednu sranu mi přijdou velmi praktické - nečistota se setře a hotovo. Na druhou stranu mam strach z popraskání.. Co si myslíte? Děkuji.

jajulin
6. dub 2019

@barunnka3 mám Tako Junama od r. 2014, vozím v něm druhé dítě a prasklina vůbec žádná. Vzhledově stále jako nový.

journals
7. dub 2019

Premyslela jsi o tom, jak bude miminku v takovem kocarku v lete ve vedrech?

babilen
7. dub 2019

Mám stejně jako @jajulin Junamu - kupovanou v r. 2016 ve světle béžové barvě, nyní používám pro druhé dítě a eco kůže stále jako nová. Super údržba, na případné nečistoty stačí utřít vlečeným ubrouskem a je to. No a vedro v létě se musí řešit snad u každého kočárku, toho bych se nebála, většinou mají kočárky čast střechy odepínací se síťkou. Já bych do eko kůže šla určitě znovu.👍

barunnka3
autor
7. dub 2019

@journals Termín mám na konci září.. Takže i proto si myslím, že na podzim a zimu je eko kůže, co se týče praktičnosti, přijatelnější.. Šetřít hadříkem a jedem 🙂 .. Jinak jste mě potěšily. Děkuji🙂

vaculovav
15. dub 2019

Máme Hugo Amelis bílá koženka v kombinaci s látkou, a popraskaný není vůbec za to jak prase 😅 Malý je narozený v březnu, v létě v kočárku bez problémů. Ale ten náš je fakt velký tak je tam dost prostoru..

kata267
15. dub 2019

A za me zas uz nikdy...mela jsem junamu a opravdu hodne popraskala ve vsech tech ohybech na striskach jak u korby tak.u sportaku 😕 mozna spatny kus nevim, ale uz bych do toho znovu asi nesla

babanci
17. zář 2019

My máme Gesslein v ekokůži, právě vozíme druhé dítě a nepraská nikde. Ačkoliv je bílý, je pořád nádherný a to nás kdekdo upozorňoval na to, že zežloutne. Tak zatím ne, ale jde dražší výrobek.