Brněnský veletrh Pro dítě 2016 - kočárek Adamex Aspena

monie2
4. bře 2016

Zdravím holky 🙂
Nechystáte se některá na veletrh do Brna? My tam byli s maželem včera a cca uprostřed vystavují kočárky firmy Adamex. Padl nám do oka model Adamex Aspena (je to taková bílošedá kombinace s proužkem). Chtěli jsme si o něm nejdřív něco načíst na internetu, ale nic o něm nemůžeme najít ani konkrétní foto ☹ . Jestli tam některá míříte, nemůžete mi ho prosím vyfotit? Nás to vůbec nenapadlo 😒 Ať se na něj můžu ještě jednou mrknout a rozhodnout se, jestli se ho tam teda vydat koupit nebo ne....

monie2
autor
4. bře 2016

@kubinkov Děkuji, tento jsme také našli, ale to právě není ta barevná varianta, která je na veletrhu. Tam je ten kočárek opravdu s proužkem.

veeerka
15. bře 2016

tak já mám úplně stejný problém, kočárek jsem si sice vyfotila, ale přesně ten tip na internetu nemůžu najít, paní na veletrhu mi akorát řekla prodejnu v Brně, kde by ho měli mít-nemají. A vy ho máte už doma? A nevíte přesné označení, já mám jen napsáno Adamex Aspena...

monie2
autor
15. bře 2016

Vůbec ho prý do ČR zatím nedodávají, to mi řekli v tom brněnském obchodě. Vysvětloval mi, že některé typy jsou určené jen pro určité země. Na to měla ta kočka na veletrhu upozornit, ona toho obecně moc nevěděla a dost střílela od boku nebo hledala v papirech co a jak. Taky nám tvrdila, že naše autosedačka půjde na podvozek, ale ve skutečnosti nepůjde.

monie2
autor
15. bře 2016

Tady v albu jedné slečny jsme řešily taky Adamexy https://www.modrykonik.cz/blog/mikalan/album/mu...
Sice Barlettu nové vzory, ale některé obchody jí vyšly vstříc s tím, že doplní vzorníky. Tak zkus napsat tam 😉 třeba seženou i Aspenu

veeerka
16. bře 2016

moc děkuji za informace, to je teda dobrý, nám totiž na veletrhu slečna řekla, že ho mají na prodejně v Praze a není problém ho převézt do Brna. No tak asi budu hledat jiný:( ale moc děkuji