Casualplay S4 2012 nebo CAM Cortina X3 Evolution 2013?

misha83
13. srp 2013

Ahoj, prosím o zkušenosti (především minusy) s těmito kočárky, resp., který z nich vybrat? CAM jsme měli vybraný a S4 byl náš druhý favorit. Teď ale váháme. Předem moc děkuji za reakce.

katrinkaa
14. srp 2013

Ahoj. Tak já jsem vyzkoušela oba dva a můžu říct, že bych už asi ani jeden z nich nechtěla.
Měla jsem Cam cortinu myslím 2009 (nejsem si jistá) a to bylo hrozný plastový rachtátko. Nevím jak je to s u nafukovacích koleček, já měla plastové a to byl děs. KDyž jsem jela po asfaltovém chodníku tak ok, ale jinej terén hrůza, měla jsem pocit, že z malýho vyklepu duši, při nejmejším🙂))Korbička se dala sice lehce sundat z podovzku, ale o to rychleji se to vyviklalo a pak se korbička houpala. Jinak váhově nebyl nejhorší, manipulace taky ušla. Korbička taky bych řekla dostačující, plus všitá sítka v korbičce také plus. Sporták jsme tedy ani nevyzkoušeli, tak nevím. AUtosedačka bych řekla, že byla supr, lehce se dala dát do auta a lehce vyndat a měla dole malou přihrádku na např. botky, a byla mam pocit do 11 kg.
Tak a S4, do tý jsem se zamilovala na první pohled. Je to nádherný kočár, ale ne jen dle mého názoru, málo srandy za hodně peněz. Mě se stále kočárek moc líbí, černá je elegantní a máte nekonečnou volbu doplňků jak podložek, tak tašek, fusaků apod. super🙂))Hodnotím dle svých zkušeností pouze sporták, korbu měla kamarádka a prý je úzká, jinak ok.Kočárek je za prvé dost těžký, manipulace díky zdvojenému kolečku trošku horší (oproti jednomu). Nijak extra skladný není a když ho často skládáte, tak se šoupe bouda v jednom místě. RUční brzda plus🙂Bouda sportáku nízka. Malej měl na roce a půl co dělat, aby se vlezl. Zádová opěrka krátká. A přišlo mi i prostor pro nožičky krátký, je tam takový jakoby zub na odkládání nožiček a když si je tam malý dal, tak kolínkami dřel o madlo.
Tak asi tak🙂Ale je to věc názoru, jako u všeho. Někdo ho bude chválit jiný pomluví. Nejlepší do obchodu nebo někoho odchytit a vyzkoušet🙂)Za mě jestli můžu doporučit tříkolku tak Jané slalom. Nádherné barevné kombinace. Hl. korbička dostatečně velká, sporták nádhera. Velice snadná manipulace. Vhodný na brusle a vlastně všude🙂)Sporták je velikej, jezdili jsme do 2.5 a úplně v pohodě a ještě by jsme se vlezli, kdyby chtěl být malý v kočárku🙂)
Jééé, ted teprve koukám, co jsem napsala za román🙂No jsem trochu blázen do kočárků. Tak snad jsem vám aspon trochu pomohla v rozhodování a přeji šťastnou ruku při volbě🙂)