Co na přikrytí do kočárku na podzim?

Čím maminky přikrýváte mimča na podzim v kočárku. Rodit mám koncem září, to mi přijde na zimní fusak brzo. A peřinky mi přijdou nepkratické. Bude stačit zavinovačka, deka a kryt kočárku?
veruska007
10. črc 2014
Jj, mám dvě srpnové děti. Až do prvních velkých mrazů byli v zavinovačce, dece, nánožníku na korbičku. Fusak jsem vytáhla až při teplotě pod -5.
tkanicka
10. črc 2014
ideální je asi combi fusak, který má zimní vložku a bez něj je to víceméně deka, ale nikudy tam nefouká
janapavlik
10. črc 2014
Já mám mimčo v listopadu a používala jsem vložnou tašku od Emitexu a přes ní deku. Byla mírná zima, tak s tímto jsme vystačily celou dobu.
ladie
10. črc 2014
Mám zářijového kluka a jako mimčo jezdil ve fusaku do autosedačky od emitexu. Další sezonu jezdil jaro/podzim opět v Emitexu, ale v jarním/podzimním fusaku 😉 (deky nesnášel a skopával dolů).
olusenka
10. črc 2014
v hlubokém kočárku to bylo oblečení + jen deka nebo příp. flaušová zavinovačka du autosedačky Emitex. Později do sporťáku podložka s připínacím nánožníkem na zip nebo jarní/podzimní flaušový fusak Emitex.
zouzelka
10. črc 2014
Doporučuju jarní/podzimní fusak emitex (flees+bavlna), ten se užije do 3 let dítka a dá se rozložit na čtvercovou deku třeba na ležení či sezení v létě na trávě, nebo na přikrytí dítka na noc na návštěvě.
12martinka
11. črc 2014
Já syna měla buď v zavinovačce,dece a nánožníku,ale více jsem používala jarní/podzimné fusak od Emitexu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli