Concord wanderer nebo Valco snap baby 4 sport

aneztuzka
9. bře 2016

Ahoj, uvažuji nad novým sporťákem, mám hluboký Firkon verano long a těžko se mi s ním manipuluje, malému jsou 5 měsíců a zatím jezdíme tedy v hluboké korbě. Zaujal mě Concord wanrerer svým odpružením a že je otočný a Valco snap baby 4 sport svou lehkostí a nafukovacími koly🙂 Jinak budu s ním jezdit převážně v Praze, ale do přírody ( nějaký lehčí terén) bych taky s ním ráda.

Co byste brali? Díky za rady!

semisovamys
9. bře 2016

Já mám concord wanderer. Nafukovací kola(Valco) bych nebrala, rozhodně ne do města- střepy atp. Ten Concord má pěnová, což sebou nese výhody nafukovacích-jsou měkké, nic se do nich nezapíchne.. ale zároven se nedají zničit 🙂 Takže za mně Concord 🙂

eliskaxox
9. bře 2016

@aneztuzka tak to je jako rozhodovat se mezi trabantem a bmw. Ja mela takovyho brachu Valca a to Britax B Motion 4. A uz nikdy vic takto levny kocarek. To je naprosto nepopsatelny rozdil. Concord wanderer ovladam krasne 1 rukou, na to jak je extremne prostorny je s nim uzasna manipulace. Co se tyce comfortu pro dite taky 100x lepsi, zadny natrasani zadny mackani se v nem. A ty kola stopro lepsi co ma Concord- vlastnosti nafukovacich ale nedaji se pichnout. Takze za me Concord je luxusni kocarek
Jinak urcite tu budes mit vic komentu na valco, preci jen je to cenove dostupnejsi kocarek.

lucyp13
10. bře 2016

To jsou dva uplne ruzne kocary...concord je oproti valcu dost tank,valco je krasne lehke a skladne,do prahy ideal,ja mám dvojce concorda,jane crosswalk, a ano je to super sportak,jak do terénu i do města ale už bych šla do lehciho,skladnejsiho.takze pokud více cestujete mhd a ejzdite autem tak určíte valco

aneztuzka
autor
10. bře 2016

Ach jo, já fakt nevím🙂

pavlina212
12. bře 2016

@eliskaxox Dneska jsem se byla kouknout na Concord wanderer, který jsi mi doporučovala v jiné diskuzi a měla bych dotaz: Sportovní nástavba není po nasazení na podvozek úplně napevno. Lehce se kýve zepředu dozadu. Je to tak správně, nebo jsme špatně nasadili? Nevadí to při používání? Neměla jsem možnost zkusit kočár s dítětem. Třeba se zátěží by mě to ani nenapadlo řešit.

incognito
12. bře 2016

Mam Wanderer 2014 a nemenila bych 😉

aneztuzka
autor
12. bře 2016

Tak já to rozlouskla a koupila Valco baby snap 4 sport a ještě jsme tedy nejeli, ale u toho Wandereru mi přijde ( na to jak je drahý právě špatná ta rukojeť - kývá se a slyšela jsem, že se občas zlomí, dál váha a potah na boudičce mi přijde takový zvláštní materiál.

Na druhou stranu jen Valco má tu látku také dost tenkou a opěrka je udělaná z takového slabého plastu, až jsem si říkala, jestli to nepraskne, uvidím🙂

eliskaxox
12. bře 2016

@pavlina212 Po zatizeni ditetem se skoro nekyve, navic je to takovy bonus k odpruzeni, pokud jedete po terenu tak se ta sedacka jemne houpe a tim padem opet tlumi narazy co jdou do konstrukce.

@aneztuzka Ta rukovet se lamala u kolekci 2014, od kolekce 2015 by mela byt lip vyztuzena a bez problemu. Latka na strisce me prijde v pohode. Ale ja loni v zime koupila v intersportu impregnaci na odevy,strikam tim cely kocar, fusak i nanoznik a od ty doby jsem nepouzila plastenku :D

pavlina212
13. bře 2016

Rozhodla jsem se tedy pro Wanderer, už je objednaný. Počítám, že do měsíce začne Honzík sedět, udělá se tepleji a vyrazíme vyzkoušet.

eliskaxox
13. bře 2016

@pavlina212 maly tam byl od 4,5m 🙂 sportak ma uplny leh a polohovani na pasky,takze nemusite cekat az bude maly sedet :D

timonek
11. dub 2016

Můžete mi ještě říct, Vy, co máte ten Wanderer, hrozně se mi líbí, ale je skladný do menšího kufru auta? Máme hondu jazz. Díky

eliskaxox
11. dub 2016

No pokud ho budete skladat v jednom kuse sportak s podvozkem tak to bude asi tip top. Jinak samotny podvozek je relativne skladny ten dam i dozadu do auta mezi sedacky

timonek
11. dub 2016

@eliskaxox děkuji