Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Copak je to za kočárek?

25jajinka
8. kvě 2016

Ahojky nějakou dobu mám doma funglovku kočárek 3kombinaci a postýlku, jen nevím ani název, ani jestli je vystélka vhodná. Má je někdo? Věděl by někdo třeba název kočárku nebo řekl zda je potřeba nějakou jinou madračku do toho?Kočárek byl kupovaný na veletrhu kočárků. Mimčo přijde kolem vánoc, nic kromě tohodle nemám, nějak se nemůžu odpíchnout co dál nakoupit, asi nějaký vak že. Postýlka bude asi jen pro miminka, je pojízdný tak k postely. Děkuji za postřehy 🙂

25jajinka
autor
8. kvě 2016

Kočárek

25jajinka
autor
8. kvě 2016

postýlka a vnitřky

25jajinka
autor
8. kvě 2016

V postýlce je jakási šustivá nebo taková gelová, v kočárku obyč molitan asik

zuzineckah
8. kvě 2016

@25jajinka tá postylka neni postylka, ale kolebka Regina od Babypoint. Mela jsem A budú mi tu samou. Je ste na ni chybí rameno S kolotocem, ne?
Ja v ni nemela nic, Mela jsem ji dolu pres den na spani. Je perfektni. Kocarek neznam

iwet91
8. kvě 2016

Vždyt to máš na tom kočárku napsané CANU 🙂 Stejnou kolébku jsem měla taky, za mě dobrá věc, jen až je mimčo větší a sedá si tak jsem pořídila normální postýlku

zuzineckah
8. kvě 2016

Omlouvam se za gramatiku, ale telefon má vlastní pravidla....vrrr

25jajinka
autor
8. kvě 2016

Děkuji, jj u postýlky je rameno na baterky

pandabox
8. kvě 2016

@25jajinka ja jsem taky v 7tt..ale jsem poverciva..Kočárek a vse ostatni budeme kupovat az tak v listopadu..🙂) času na výbavu dost..ale baví me to cist..co si kdo pořizujete🙂)

iveta93
8. kvě 2016

Do kočárku na zimu dokoupit fusak a nějakou deku. Potom jen nějakou hračku ať má na co koukat pokud budete chtít a budete pojízdní. 🙂

25jajinka
autor
8. kvě 2016

No my miminko neplánovaly a kočár je doma asi dva roky 😀 holt se stane. Pojízdní budem a hodně. Tak jsem se bála, aby tam třeba nebyl špatný spodek na zádíčka nebo tak 🙂

r.severanka
8. kvě 2016

Omlouvám se, chtěla jsem vložit odkaz na ten kočárek. Je to Implast bolder canu 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli