Dcera se mi bouchá do konstrukce kočárku

ewusssa
25. črc 2018

Ahoj prosím moje dcera se mi hlavičkou bouchá do konstrukce stříšky kočárku (viz foto). Mám sportovní kočárek joie ale měli jsme stejný problém už i u předchozího kočárku, vždycky při nakem větším terénu nebo prudkém zabočeni to s malou škubne a ona se bouchne do hlavičky. Měli jste taky někdo takový problém? Neexistují nejake návleky nebo chrániče?

pavca1982
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavca1982
25. črc 2018

@ewusssa Tak tento problém jsem u kočárku nikdy neřešila,ale já si třeba ušila návleky na přesky u nosítka,aby se mi tam malá taky o to netlačila.

pavca1982
Autor odpověď smazal
Zobraz
toluma
25. črc 2018

Máme taky tenhle,starší v něm jezdil asi od 14m a dobrý a mladší (5m) v něm jezdí teď občas na ležato,když jedem někam na chvilku a nechcem tahat hlubokej kočár,takže uvidím,až začne sedět.No moc sem neporadila 😁,ale asi by tam slo ušít něco měkkýho,nějakej molitan potaženej látkou a chycenej na suchej zip nebo na provázky..

ewusssa
autor
25. črc 2018

@toluma jj kočárek je fajn, ještě se zeptám co říkáte na pláštěnku? Přijde mi to jako ve skleníku když tam není žádné okynko

janaelia
29. črc 2018

Nemyslím to teď zle, ale nebude to stylem jízdy? říkáš, že se bouchá v zatáčkách nebo v nějakém terénu, nejde jezdit pomaleji přes tyto terény? Jinak mě napadlo ušít na to chrániče, vycpat je trochou molitanu nebo vatelínu a dát třeba na cvoky nebo suchý zip. 🙂

kejt29
29. črc 2018

A co nechat usit vlozku do kocarku, ktera by mela vetsi bocnice?