• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti dva roky od sebe a kočárek

18. ledna 2016 
Holky, jak pak resite u starsiho sourozence spinakni pres den, kdyz jste nekde venku? Ja takhke muzu kamkoliv, protoze syna dam spat do kocaru, ale kdyz neporidim dvojkocar, jak to budu delat? Diiiky
17. led 2016 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly budeš ho muset pořídit nebo zůstávat doma:slight_smile: eventuálně manducu nebo neco ale není nad dvojkocar, mám teď donkeyho a super
17. led 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly Starší přestala ve 2 letech spávat, takže si to vyřešila sama :slight_smile:
17. led 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řešili jsme dvěma způsoby podle náročnosti a cíle výletu. Buď skate na kočárek nebo staršího do golfáče a mimi do šátku. Ven jsme chodili většinou dopoledne a kluci už od dvou let odpoledne stejně nespávali. Dvojkočár mi v okamžiku, kdy jsou staršímu dítěti už dva, přijde jako zbytečně velká investice na dva, tři měsíce.
17. led 2016 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly Starší od 1,5 roku přes den nespala (dřív jen v kočáru), ale přes zimu byla unavená a na zabití, tak jsem šla s kočárem ven, starší si v šátku dala dvacet, v krámě jsem jí navlíkla do kombinézy a domů šla po svých.
17. led 2016 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla máš donkey!! já jsem do něj zamilovaná! dá se s nim do obchodu a tak? přemýšlím o něm, že bych když tak pak složila na mono verzi, až starší syn nebude chtít kočár a nebo půjdem někam jen s jedním..
17. led 2016 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly úžasný kočárek! Pravidelně skladam na mono a jde to rychle bez problémů...měla jsem asi 6souroz kočárku a tento je top! Teď už využívám občas starší má 3.5 ale když je nemocná nebo spatne počasí či bolí nožky svezu nemám s tím problém...prostě braskovi závidí:slight_smile: teď už více využívám xplory ale donkeyho zatím necham...i když opravdu používám zřídka
My prostě řadí chodime na výlety podnikame akce a prostě 2 lete dítě je pro mě male aby to vše ustalo... Kolikrát slyším jak maminky nechávají chodit 18 měsíční všude že kočárek nepotřebují, obdivují jejich nervy:slight_smile: nevěřím že někam dojdou... Proste bez kočárku bych si to nedovedla představit i kdyby dítě spalo "občas"
17. led 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly JoJo všude prolezeme:slight_smile:
17. led 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ja si to prave take myslim, ze dvoulete ditko by melo mit jeste kocarek....navic s nasim zivotnim stylem - neustale nekde litame, hory, dovolene, vylety, kolikrat cele dny pryc z domova....nedovedu si predstavit, jak bych to pak se starsim delala na spinkani....a ze on rad spinka! Nemluvne o nozickach, muzu poridit skate ke cameleonovi, ale jak dlouho na tom vydrzi, navic to neni do terenu...nooo tak kdybyste Donkeyno prodavali, dej vedet:slight_smile:
18. led 2016 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly mam holky od sebe 18 mesicu a dvojkocar sme nemeli, nebyl treba. Holka uz chodila a na vylety sme brali satek a sportak nebo satek a nositko pokud byl teren moc
18. led 2016 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek