Doporučte kočárek, se kterým máte dobrou zkušenost

pinkmonkey
23. zář 2016

Zdravím maminky, doporučili by jste mi nějaký pěkný kočárek se kterými máte dobré zkušenosti. Zda by jste mohli dát třeba nějaké obrázky svých kočárků ..🙂 Hledám kvalitní, ale ne moc drahý kočík ..🙂

pajita
23. zář 2016

Zalezi co od neho ocekavas 🙂 kazda ti napise svuj nazor, my mame Britax B-motion 3 a spokojenost nejvetsi, mela jsem moznost porovmaz Peg perego GT3, super velky kocar, ale zase skladnost horsi, pak ptodavam Teutonii Spirit S3 a taky super, je skladny a s nim jsem byla asi nejvic spokojena, protoze ma brzdu...

mischel26
23. zář 2016

též zdravím, je důležité bych řekla uvědomit si, co od kočárku očekáváte?Jste z města?z venkova?jaký potřebujete tedy kolečka?jestli chcete jen hloubku, nebo kombinaci. Jak velkou? spousta korbiček je malých (na druhou stranu spousta dětí kolem toho půl roka už nechce v hloubce být). Jak se skládá ten kočárek, jaký má polohování...

pinkmonkey
autor
23. zář 2016

No očekávám akorát aby byl skladný..🙂 Hlavně pohodlný..🙂 Třeba mě zaujal " dizajn " u kočárku Raf-POL, ale někde jsem četla že se tomu lamají přední kolečka. :D a že do vajíčka se jim sotva vejce malý natož kdyby ho tam chtěli dát s fusakem ..🙂

mischel26
23. zář 2016

moc se mi po zkušenostech líbí kočárky britax (tak nějak všeobecně) a valco snap...ale nejlepší je dojet do velké kamenné prodejny a osahat si

mischel26
23. zář 2016

osobně bych vajíčko ke kočárku kupovala zvlášť, od firmy co se na autosedačky specializuje..kord pokud plánujete vícero dětiček

pajita
23. zář 2016

Jak pise mischel autosedacku jedine od firmy, ktera se na to speciaizeje viz britax/romer, ne nejake polske...

pinkmonkey
autor
23. zář 2016

No více děti ani nějak neplánujeme ..🙂 Mám v plánu pouze jedno ..🙂 Už to jedno bude pro mě dost náročné co se týká zdravotní stránky 🙂

mischel26
23. zář 2016

@pinkmonkey rozumím, ale i pro jedno děcko je hlavní bezpečnost a to u spousta vajíček není..

pinkmonkey
autor
23. zář 2016

@mischel26 tak to je jasné, já právě moc do kamenného obchodu se nedostanu . tak právě či někdo nemá nějakou dobrou zkušenost s nějakými kočárky, a vajíček ..🙂

mischel26
23. zář 2016

@pinkmonkey jinak ještě jsem chtěla říct, že kdybych teď po dvou čerstvých zkušenostech šla kupovat znova kočár...koupila bych rozhodně zvlášť hloubku a zvlášť sporták...já mám také takovouhle podobnou dvojkombinaci a hloubku max 4-8měsíců (podle velikosti mimča) a potom tu sportovní verzi jsme používali cca další 4měsíce a koupily krásný sportovní kočárek/golfky...takže ve finále jsem ho moc nepoužívali 😉

mischel26
23. zář 2016

@pinkmonkey aha, tak to je hloupý...tak přeji úspěšné lovení

astyna
23. zář 2016

My jsme moc spokojení s tímto kočárkem 🙂 za 8000 dvojkombinace, terén neterén, vyjede kamkoliv.

pinkmonkey
autor
23. zář 2016

@astyna Teď jsem na něj také koukala ..🙂 I na různé recenze a lidé si ho vychvalovali. 🙂

astyna
23. zář 2016

@pinkmonkey

V recenzích má snad 100%, někteří ho haní, že je to Polák, ale my si ho nejdříve vyzkoušeli, i reklamační technik říkal, že ho nezná 😀 máme ho v rodině 3, a po sídlišti jezdí asi dalších 5 ...

pinkmonkey
autor
23. zář 2016

Ono v dnešní době je snad úplně jedno kde se ten kočárek vyrábí ..🙂

nikuu
23. zář 2016

Ahooj, my taky máme baby design Lupo - varianta Husky a je super. Veliká hluboká korba s polohovanim zad, veliký sportak, možnost otáčení po smeru a proti směru, nafukovací kola, lehký, dobře ovladatelný. V té naší variantě Husky byla v ceně i zimní výbava - fusak, deka, rukávník. Autosedačku jsme koupili ve zvýhodněném setu spolu s kočárem, a je to maxi cosi cabriofix - má dobré recenze. Kupovali jsme na detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/baby-design-husky-zimni-2016
Než jsme ho koupili, nacetla jsem o nem hodně recenzi a po vyzkoušení na prodejně, jsme neváhali ani minutu. Myslim, že je to super kocar za rozumné peníze.
Variant mají více.