Dvojkočárek, jaký vybrat?

jitamala
15. zář 2016

Ahoj maminky, zanedlouho porodím a mám ještě 17mesíčního syna, který krátce chodí, asi to bez kočárku pro oba nedám, mám ještě 3,5 leťáka a tak na vyzvedávání ze školky a popojíždění bude asi dvojkočár potřeba. Kdo má zkušenost, prosím o radu jaký vybrat a na co si dát pozor. Budu potřebovat korbu pro novorozeně a potom sporťák s polohováním, kdyby starší usnul. Koukala jsem na Phil@teds a Baby Jogger City Select. Děkuji za každou radu i postřeh 🙂

editah222
15. zář 2016

Měla jsem Baby Jogger city Select a byla jsem z něj nadšená. Ano je celkem těžký, ale to skoro každý sourozenecký kočár, přece jen se tam vozí 2 dětí 😉 , ale jezdilo se mi s ním výborně. Korby jdou různě otáčet a jde využít i autosedačka. Syn se mi do hluboké korby vlezl akorát do 6 měsíců, pak už šel do sportovní. Jen je to taková ta "kolíbka" není to jako u normálního kočárku, že jdou nohy a hlava do jedné roviny. Aspon před 5,5lety to tak bylo. Má prostorný nákupní koš. Prostě jsem ho měla ráda 🙂 Jako mono kočár jsem měla Teutoni Spirit a ta mi po zkušenosti z BJ CS přišla jako šmejd.

frantiska85
15. zář 2016

Běhám s Phil and teds sport a jsem spokojená. Jen teda ta boudička je taková minimalistická. Od chvíle, kdy mám přestavěno pro dva sedící, tak dolní dítě nemá boudu žádnou, to ve špatném počasí řeším pláštěnkou a slunko pašmínou.

jitamala
autor
15. zář 2016

@editah222
@frantiska85 děkuji 🙂

editah222
15. zář 2016

@frantiska85 ko tak to baby jogger CS má boudicky parádní. 😃

jitamala
autor
19. zář 2016

@editah222 Dobrý den, mám ještě prosím dotaz. dostala jsem nabídku na BJ city select již ježděný, je v pěkném stavu, uvažuji o něm, paní má sportovní verzi a korbičku, chci se zeptat na ten upínací systém pro 2 děti? Bylo by k tomu nutné něco přikoupit, nějaký adaptér nebo tak něco, aby šla upevnit zárověň korba i sporťák? Potřebuji právě tuto variantu a asi bych i ježděný kočárek koupila, jen nevím, aby měla vše co budu potřebovat. Moc děkuji za radu 🙂