Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Easywalker duo - výměna výztuže do sporťáku

michaal
19. črc 2015

Ahoj! Nemáte někdo prosím zkušenosti s výměnou výstuže do EW duo sporťáku? My máme starší kočárek a záda drží takové dvě plastové desky, jenže jsou zlomené a to asi není optimální kvůli zádům. Problém je, že jsem prošla různé obchody a tam nic takového nenabízejí, dokonce jsem psala maily, ale zatím bez odpovědi. Tak jestli jste některá měla stejný problém, nebo máte nápad, kde hledat, budu ráda za info! 🙂

janaj0
20. črc 2015

@michaal napiše nebo zavolejte sem http://www.kocarky.cz/ myslím, že poradí

michaal
autor
20. črc 2015

@janaj0 Děkuji, ale tam jsem už psala a zatím nic ☹

calabasa
20. črc 2015

Co uříznout nějakou tenkou desku z překližky nebo tak něco? Je to fakt jen výztuž, ne?

michaal
autor
20. črc 2015

@calabasa Taky možnost, ale nejdřív bych radši zkusila něco origoš... Zase aby to neměly moc tvrdý, přeci jen, jde o záda... Ale děkuju za nápad 🙂

michaal
autor
20. črc 2015

Uf, tak už jsem to zjistila, 350,- za jednu, je to sice docela dost, ale to se host stává, když má někdo postarší kočárek. 🙂

shine2015
20. črc 2015

@michaal jsou prázdniny, možná by byl lepší zavolat do prodejny a pozeptat se přímo....než budou reagova o prázdninách na mail....jsou dovolené a mohl spadnout do spamu. Buď zajet a nebo obvolat obchody 😉

michaal
autor
20. črc 2015

@shine2015 Jo jo, nakonec jsem naštěstí volala. Já hloupá myslela, že to asi prostě nemají, když to není v eshopu 🙂

shine2015
20. črc 2015

@michaal oni vyjdou většinou vstříc,zavolají dal a seženou ;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli